Vstoupit zdarma do kurzu Pilates
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Jan Anděl cvičení doma – parametry kurzu:

Téma kurzu: Efektivní cvičení z pohodlí domova, maximálních výsledků dosáhnete s minimem času.
Cílová skupina: Všichni, kteří chtějí zapracovat na své postavě, udělat něco pro své zdraví a cítit se lépe.
Délka kurzu: 5 kapitol, průměrná doba každé 60 minut
Další info: Možnost diskuze s lektorem na stránkách kurzu.
Požadováno: Jméno (bez příjmení), e-mail
Lektor: Jan Anděl
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Jan Anděl cvičení doma – textový přepis videa:

Jan Anděl je jméno často spojované s firmou Zdraví s úsměvem, která se zabývá zdravým stravováním a revolučním cvičením šestiminutovka. Jan Anděl je člověk, který zkouší nové věci, bere je do praxe, přebere si je po svém a potom je předává dál. Spousty věcí, co si přečtu o cvičení, spousty věcí, co si zkusím sám ve výživě, tak mi v tý hlavně sepne úplně jinak než je v podstatě psáno, takže já se snažím přijít na tu pravou podstatu věci a jít do hloubky a tu hloubku až pak předat dál ostatním lidem. To je asi Jan Anděl – je to zpracovatel informací, všechno testuje na sobě a potom to předává dál okolí.

Cvičení šestiminutovky, vzniklo, když mi bylo 16 let, měl jsem operované koleno, natažené svaly, kdy jsem se nemohl v podstatě hýbat. Takže já jsem se vždycky zavřel doma do pokoje, vymyslel jsem si nějaká krátká intenzivní cvičení a tam jsem si opravdu tu šestiminutovku poctivě, pravidelně cvičil, dřel jsem až jsem vždycky nemohl, pak jsem vypustil, protáhl se a skončil s cvičením. Teď, když už nemám zdravotní problémy a potřebuji více trénovat, protože se zabývám profesionálně atletikou, tak už momentálně šestiminutovku necvičím a výživa, to je samozřejmé, tou se řídím stoprocentně.

V kurzu Jan Anděl cvičení doma získáte dokonalé břicho za minimum času. I vy se můžete sami sobě líbit, nenechejte své tělo chátrat, klikněte na tlačítko u videa a vstupte zdarma do kurzu Jan Anděl cvičení doma.

Vstoupit zdarma do kurzu Pilates