Orientální tanec DRUM SOLO s Katkou Derouet

Vstoupit zdarma do kurzu Orientální břišní tanec pro radost
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Orientální tanec DRUM SOLO s Katkou Derouet – parametry kurzu:

Téma kurzu: Naučte se další pohyby orientálního tance, v kurzu si pro Vás lektorka připravila DRUM SOLO, tančit se tedy bude za doprovodu bubeníka.
Cílová skupina: Mírně pokročilejší.
Délka kurzu: 7 kapitol, průměrná doba každé 23 minut
Další info: Pokud Vás kurz zaujal, ale dosud nemáte s orientálním tancem žádné (nebo minimální) zkušenosti, doporučujeme: Orientální břišní tanec pro radost, dále doporučujeme: DVD Orientální břišní tanec – Technika shimmy a akcentů
Požadováno: Jméno (bez příjmení), e-mail
Lektor: Katka Derouet
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Orientální tanec DRUM SOLO s Katkou Derouet – textový přepis videa:

Ahoj, vítám Vás u dalšího kurzu orientálního tance, moje jméno je Katka Derouet a orientálnímu tanci se věnuji již spoustu let. Cestuji po republice i do zahraničí a teď mohu prostřednictvím tohoto kurzu docestovat i za Vámi.

Výuka orientálního tance mne nesmírně baví, věnuji se ráda všem aspektům tohoto krásného pohybu, který rozvíjí ženskost, ladnost, hravost a má pozitivní vliv na tělo i mysl.

Orientální tanec zahrnuje spousty tanečních stylů, pro dnešní kurz jsem si vybrala DRUM SOLO, což je tanec za doprovodu bubnu neboli Darbuky. A proč právě DRUM SOLO? Já miluju tanec na živou hudbu, a protože si bohužel nemohu dovézt z Káhiry celý orchestr, ale poprosit svého kamaráda bubeníka Martina Jandourka můžu, tak volba byla jasná.

Těšit se můžete na mnoho tanečních kombinací, navíc DRUM SOLO je velmi univerzální a divácky oblíbený styl, který můžete tančit samostatně nebo si ho můžete připojit téměř za každé orientální vystoupení jako takovou třešinku na dortu. No ale jíst teď nebudeme, budeme tančit. Někde v blízkosti videa najdete tlačítko pro vstup do tohoto kurzu, tak na něj klikněte a můžeme hned začít.

Pokud byste měli zájem, můžete navštívit můj předchozí kurz Orientální břišní tanec pro radost, kde najdete spousty výuky orientálního tance zdarma, takže určitě stojí za to ho navštívit.

Tak tedy stiskněte tlačítko, vstupte ZDARMA do kurzu a já se budu těšit na tančenou.

Vstoupit zdarma do kurzu Orientální břišní tanec pro radost