iPhone 6 - kurz focení

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

iPhone 6 – kurz focení – parametry kurzu:

Téma kurzu: Online kurz Vás naučí pořizovat s iPhonem tak kvalitní snímky, jako kdybyste je fotili zrcadlovkou. Naučíte se naplno využívat možností, který telefon má. Dozvíte se, jaké aplikace jsou vhodné pro editaci fotek, v jakých podmínkách je ideální fotku pořizovat, nebo tipy, čemu je dobré se vyvarovat.
Cílová skupina: Ti, kteří chtějí využít naplno možností svého iPhonu. Ti, kteří se chtějí naučit pořízený snímek dobře zeditovat. Fanoušci fotografických a editačních aplikací. Fotografičtí nadšenci, kteří chtějí pořizovat kvalitní snímky.
Délka kurzu: 20 lekcí
Další info: Na online kurz se vztahuje garance vrácení peněz. Získáte neomezený přístup. Obdržíte certifikát o absolvování kurzu. Využijte všech funkcí, které iPhone 6 nabízí. Máte možnost konzultace s lektorem po emailu. Zdarma získáte ke stažení digitální booklet.
Požadováno: E-mail, heslo
Lektor: Adam Kos a Tomáš Svoboda
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

iPhone 6 – kurz focení – popis kurzu:

Dnešní doba nabízí nejrůznější množství dotykových telefonů, které umějí nejen internet a volání, ale mají i úžasné fotoaparáty, které se leckdy vyrovnají i těm klasickým. Mezi ně patří například iPhone 6 či podobné typy.

Kurz, Foťte iPhonem jako zrcadlovkou, Vás provede světem fotek, právě tímto zařízením. Nač si kupovat drahé aparáty, když kvalitní fotky zvládnete mobilem. Výhodou je určitě flexibilita, iPhone 6 totiž máte pořád u sebe, takže kdykoliv se naskytne příležitost něco vyfotit, prostě ho vytáhnete a fotíte. Jenže kolikrát fotka vypadá, jako by jí někdo polil vodou, nebo zasypal prachem, tudíž sotva čitelná. Jak se tedy naučit správně fotit?

Kurz Vám nabídne mnohem víc, než možná očekáváte. Adam Kos a Tomáš Svoboda spojili své znalosti a předvedli unikátní program, který Vás naučí fotit použitelné fotky mobilem. Oba dva mají s focením zkušenosti a vědí, že v dnešní době fotí každý a čímkoliv. Ovšem ne každá fotka je editovatelná a sdílené obrázky, se kterými se občas setkáváme na sociálních sítích, jsou často hrůzné. V kurzu si osvojíte nejen focení mobilním telefonem iPhone 6, ale dozvíte se i základy fotografování, základní pojmy, které s tématem úsce souvisí a nakonec tipy a aplikace, které Vám pomohou udělat z Vašeho mobilu fotoaparát na úrovni.

Všichni dneska fotí. Mladí, staří, všichni a všechno. Proč se to taky nenaučit, když máme dostupný přístroj a možnosti, které nabízí. Není nic jednoduššího, než s tím začít právě teď. Uvidíte, že přátelé a rodina budou nadšení, když budete moci kdykoliv vytáhnout mobil a fotit události a momenty Vašeho života. Ale ne jen tak obyčejně, mazaně, ale opravdu profesionálně a takovým způsobem, že budete moci vyvolat fotky do rámečku a dát jako dárek. Navíc se dají obrázky prezentovat všude po internetu a je poznat, kdo umí a kdo ne.

Vytvářejte fotky s iPhone 6 a foťte jako zrcadlovkou. Staňte se odborníky na fotografování. Vytvářejte znamenité portréty a naučte se je editovat. Potěšíte Vaše okolí a především sami sebe.

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky