Všechny kurzy v kategorii Odborné kurzy

image-253

Základy práce s Adobe Photoshop

Naučte se profesionálně upravovat fotografie v softwaru Adobe Photoshop, plně využívat nástroje Camera Raw, pokročilých technik retušování, odstraňovat z fotografií nežádoucí předměty, odlesky, vytvářet panoramatické fotografie a další. Kurzem provází Josef Cvrček ml.
Online jazyky
image-13

Excel pro začátečníky

Obsahem kurzu je učení programu Excel zábavnou a neotřelou formou. Kurz je určen pro úplné začátečníky a mírně pokročilé. Kurz je rozdělen do 8 kapitol, průměrná doba každé z nich je 10 minut. Kurzem provází Josef Cvrček.
Online jazyky
image-627

Zoner Photo Studio návod

Pracujete s programem Zoner Photo Studio, protože je na Vás Adobe Photoshop moc složitý a drahý? Chcete proniknout do jeho tajů a využívat pokročilé funkce jako retuše klonovacím tlačítkem, úpravy barev pomocí křivek a jiné? Pak je tento kurz určen přímo Vám.
image-1189

Jak vydělávat na internetu

Od profesionálů, které internet živí, se v kurzu Jak vydělávat na internetu dozvíte krok za krokem jak dosáhnout úspěchu ve vydělávání peněz online. Lektoři David a Tomáš se s Vámi podělí o své jedinečné know-how a ukáží Vám konkrétní postupy.
image-977

Adobe Premiere Elements návod

Kurz Adobe Premiere Elements Vás pohodlně a rychle naučí pracovat ve střihovém programu tak, aby Vaše video oslnilo. Kurz Vás naučí pracovat s videem tak, abyste uměli upravovat zvuk, vkládat zvukové efekty, vytvářet titulky, zrychlovat a zpomalovat video a mnoho dalšího.
image-1231

Úprava fotek ve Photoshopu

Naučte se díky online kurzu Úprava fotek ve Photoshopu jednoduché a univerzální postupy retušování fotografií, který Vám nezabere mnoho času, a výsledkem budou přirozené a profesionálně vypadající fotografie. Kurz obsahuje 16 dílů plných užitečných informací.
image-1132

Jak začít podnikat

Pavel Fara a Zdeněk Steiner Vás v kurzu Jak začít podnikat obohatí o své zkušenosti z podnikání, poradí Vám, jaké kroky podniknout, abyste na trhu uspěli, na co si dát pozor a čemu se vyvarovat. Tento online kurz Vám nabízí návod, díky kterému se dozvíte jak na to.
image-1144

Jak správně telefonovat

V kurzu Jak správně telefonovat se dozvíte správnou strukturu telefonátu, jakým způsobem reagovat na námitky. Kurz nabízí i návod, jak se v telefonování zlepšovat. Dostanete nový postoj k telefonování, díky kterému dostanete novou motivaci oslovovat klienty a zákazníky.
image-705

Radost z prodeje

Radost z prodeje je nejúspěšnější obchodní kurz všech dob, který pomohl již více než 30 000 obchodníkům! Po jeho shlédnutí každá Vaše schůzka skončí úspěchem, budete umět využívat námitky ve svůj prospěch a budete dokonale připraveni na každé jednání.
1 2 4