Ruční výroba šperků z modelovacího stříbra Art Clay Silver

Vstoupit zdarma do kurzu Kurz olejomalby - metodou Bob Ross ®
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Ruční výroba šperků z modelovacího stříbra Art Clay Silver – parametry kurzu:

Téma kurzu: Vyrobte si v pohodlí domova originální stříbrný šperk. V tomto online kurzu se dozvíte, jak si vyrobit krásný prstýnek, přívěšek nebo talisman. S unikátní modelovací hmotou Art Clay Silver a názornými návody snadno vytvoříte nádnerné šperky.
Cílová skupina: Všichni, kteří si chtějí sami vytvořit z modelovacího stříbra Art Clay Silver unikátní šperk. Kurz je vhodný pro začátečníky.
Délka kurzu: 10 kapitol, průměrná doba každé 20 minut
Další info: Úvodní tři videa kurzu jsou Vám k dispozici ZDARMA. Ke kurzu získáte doživotní přístup.
Požadováno: e-mail, heslo
Lektor: Jana Veselá
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Ruční výroba šperků z modelovacího stříbra Art Clay Silver – popis kurzu:

Jmenuji se Jana Veselá a jsem šperkař. Jsem velmi ráda, že mohu říci, že jsem šperkař, protože původní profesí jsem novinář a publicista a vlastně se mi podařilo stát se tím, o čem jsem vždy snila, protože šperky jsem dělala odmalička.

Moc ráda bych Vám ukázala něco, co mě naprosto nadchlo a okouzlilo a co mi připadá, že je jednou z famózních věcí, které dnes můžeme zkusit a udělat, a to je ruční výroba šperků z modelovacího stříbra Art Clay Silver. Do té doby, než jsem se setkala s touto technikou, tak jsem dělala věci ploché, smaltovala jsem měď, maximálně jsem si hrála se strukturami, barevností, ale když jsem asi před 10 lety objevila modelovací stříbro, tak najednou jsem zjistila, že z plochy mohu jít do prostoru a zjistila jsem, že mohu dělat úplně cokoliv. Zjistila jsem, že nejsem limitovaná tím, že nejsem odbornou profesí šperkař, ale že jsem člověk, který má tu věc jenom strašně rád. Najednou se mi otevřel úplně nový svět, můžu dělat prstýnky, reliéfy, věci, které se hýbou, mohu dělat opravnu hodně věcí včetně toho, že mohu dělat i smalty.

Technika je do té míry zajímavá, že mě to přimělo k tomu, abych vytvořila videa, která můžete zhlédnout. Tím, že se jedná o dostupný materiál, může s ním pracovat malé dítě, laik, stejně jako profesionál, který si na tom najde to svoje, čímž obohatí práci té klasické zlatničiny. Je to něco, co v tomto oboru nebylo a toto může jít do naprosto profesionálního vzhledu a výsledek může vypadat naprosto dokonale.

Je možné v tomto materiálu zpracovat naprosto cokoliv (můžeme otiskovat přírodniny, vytvářet nejrůznější struktury, nejrůznější lístečky, křídla andělů) a přitom je to stále zvladatelné, protože další věc, která je na práci s modelovacími kovy úžasná, je, že je to časově nenáročné, výrobek můžete zvládnout za dvě tři až čtyři hodiny u složitějších věcí.

Já sama jsem se do tohoto materiálu zamilovala a posledních 10 let je ruční výroba šperků z modelovacího stříbra Art Clay Silver hlavní náplň mojí činnosti, dokonce do té míry, že jsem nechala své původní profese. V současné době učím a snažím se ukazovat, co všechno tento materiál umí.

Pokud Vás ruční výroba šperků z modelovacího stříbra Art Clay Silver zaujme, klikněte na tlačítko a podívejte se na bezplatná videa, která jsem pro Vás připravila a těším se na Vás.

Vstoupit zdarma do kurzu Kurz olejomalby - metodou Bob Ross ®