Jak na nákup zlata

Přejít na OBJEDNÁNÍ kurzu Obchodní angličtina pro znalé začátečníky A2

 

Jak na nákup zlata – parametry kurzu:

Téma kurzu: Ve webináři se od zkušeného investora, Jiřího Uhmana, dozvíte vše o investování do zlata. Pochopíte jak zlato, jako jistící investice, funguje. Jaká je jeho historie, z jakého důvodu zlato vlastnit a kolik, jak se určuje jeho cena, nebo jak s ním nakládat. To vše a ještě mnohem více se naučíte v kurzu Jak na nákup zlata.
Cílová skupina: Zájemci o investování do nejjistější komodity – zlata.
Délka kurzu: Webinář
Další info: Záznam z webináře, po kterém se naučíte: Proč a kolik zlata vlastnit, kde a kdy zlato nakupovat, jak s ním nakládat a mnohé další.
Požadováno:
Lektor: Ing. Jiří Uhman – investor do cených kovů a nemovitostí
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Jak na nákup zlata – popis kurzu:

Nákup zlata, je stále aktuální investice, u které jediné se nemusíte bát, že by se Vám alespoň vložená hodnota nevrátila. Kolem objevení zlata se píše dávná historie, která není ani přesně označená letopočtem, ale jako platidlo se začalo používat již kolem roku 700 před naším letopočtem. Od té doby jeho hodnota natolik stoupla, že nákup zlata je jednou z nejhledanějších a nejjistějších investic.

Pro svůj charakter, kdy je chemicky odolné, tepelně i elektricky vodivé, je poptávka po něm stále maximální. Jeho využití je rozsáhlé v průmyslu, zdravotnictví nebo šperkovnictví. V průběhu druhé poloviny roku 2011 zlato dosáhlo rekordních cen, ale měna klesala z důvodu obavy vysoké inflace. Zlato si však svou hodnotu zanechalo a investice do něj je sázka na jistotu. Nákup zlata Vám umožní dobře uložit peníze, které ve zlatě neztratí svou hodnotu.

Kurz, Nakupovat zlato se musí umět, Vám vysvětlí hodnotu kovu a jak zrealizovat nákup zlata. Zorientujete se, v jaké investiční skupině se zlato nalézá a kde ho nejlépe nakoupit. S kurzem získáte základní znalosti o zlatě, které jsou pro vlastnictví nezbytné a pravidla jak dobře investovat, aby se nákup zlata vyplatil.

Investiční zlato je specifická forma zlata, která se dnes užívá stejně jako cenné papíry. Jde hlavně o mince a slitky (známe jako cihly), které jsou kupovány jako investice, aby do budoucnosti zajistily peníze. Navíc je to investice osvobozená od DPH. K nákupu těchto komodit musíte mít určité finanční znalosti o zlatě a ty Vám vysvětlí Ing. Jiří Uhman, který je investorem do cenných kovů a nemovitostí.

Proč si centrální banky uchovávají stále velké rezervy zlata a proč ho nakupují bohatí lidé a věří v něj? Nákup zlata má vysokou zpětnou hodnotu a poptávka po něm se pohybuje na vysoké příčce. Jak nejlépe uložit peníze. Podívejte se na kurz a sami pochopíte, proč je výhodné investovat do zlata.

Přejít na OBJEDNÁNÍ kurzu Obchodní angličtina pro znalé začátečníky A2