Vstoupit zdarma do Kurzu obchodních dovedností od Pavla Fary - Radost z prodeje
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Jak začít podnikat – parametry kurzu:

Téma kurzu: Pavel Fara a Zdeněk Steiner Vás v kurzu Jak začít podnikat obohatí o své zkušenosti z podnikání, poradí Vám, jaké kroky podniknout, abyste na trhu uspěli, na co si dát pozor a čemu se vyvarovat. Podnikání nabízí mnoho radostí, ale také strastí, tento online kurz Vám nabízí návod, díky kterému se dozvíte jak na to.
Cílová skupina: Všichni ti, kteří se chtějí pustit do podnikání a chtějí ve svém podnikání uspět.
Délka kurzu: 10 dílů – průměrná délka videa 20 min.
Požadováno: Jméno (bez příjmení), e-mail
Lektor: Zdeněk Steiner, Pavel Fara
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Jak začít podnikat – přepis videa:

Podnikání? Jak začít podnikat? Podnikání přináší radost, podnikání přináší peníze, podnikání přináší naplnění, podnikání přináší svobodu, podnikání přináší nezávislost, podnikání přináší volný čas, podnikání přináší splnění snů, podnikání přináší také obavy, hlavně na začátku. Ty nejčastější obavy jsou tři. Něco o tom víme. Zvládnu to? Uživí mě to? Nezkrachuju?

Moje jméno je Zdeněk Steiner a jsem zakladatelem a majitelem velkoobchodu s outletovým oblečením Eurostock. Začínal jsem podnikat před 10 lety a dneska říkám, že lidé přeceňují to, co jsou schopni zvládnout za jeden rok, ale podceňují to, co jsou schopni zvládnout za jednu dekádu.

Moje jméno je Pavel Fara, jsem majitelem firmy, která poskytuje vzdělávání obchodníků a provozuje internetové aplikace. A co bych za to dal, kdyby mi před 5 lety, když jsem začínal, dal někdo návod na podnikání.

Problém č. 1, proč lidé nejsou úspěšní a nezačnou podnikat je, že jednoduše neví jak na to. Ani my jsme na začátku nevěděli pořádně jak na to, ale prošlapali jsme si cestu a dali jsme dohromady návod, který Vám dáme do rukou. 95 % nově založených firem končí během několika málo let a my Vám ukážeme co dělá těch 5 % jinak.

Tak pojďte s námi, stiskněte tlačítko u videa a vstupte zdarma do kurzu Jak začít podnikat.

Vstoupit zdarma do Kurzu obchodních dovedností od Pavla Fary - Radost z prodeje