Investice do nemovitostí od A do Z

Přejít na OBJEDNÁNÍ kurzu Obchodní angličtina pro znalé začátečníky A2

 

Investice do nemovitostí od A do Z – parametry kurzu:

Téma kurzu: V tomto webináři se od zkušeného investora do nemovitostí dozvíte vše o investování do nemovitostí. Webinář obsahuje informace o aktuálním stavu trhu s nemovitostmi v ČR, jaký vliv má nový občanský zákoník na trh s nemovitostmi, jaké jsou možnosti investování nebo podmínky následného pronájmu a mnohé další.
Cílová skupina: Zájemci o investování do nemovitostního trhu.
Délka kurzu: Webinář
Další info: Záznam z webináře, po kterém se naučíte vše kolem investic do nemovitostí.
Požadováno:
Lektor: Ing. Pavel Holečka – investor do nemovitostí
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Investice do nemovitostí od A do Z – popis kurzu:

Po otřesu ekonomiky, lze dnes říci, že investice do nemovitostí začíná mít opět svou budoucnost. Od roku 2013 se poptávka znovu zvyšuje a investice začínají být ziskové. Je ale potřeba vědět, jak investovat, abychom vydělali, a jaké informace jsou pro nás nezbytné, před tak velkým krokem.

Kurz, K investici do nemovitosti nepotřebujete miliony, Vám ukáže, jaké možnosti máte a jak jich co nejlépe využít. Naučíte se zacházet s hodnotou peněz a budete vědět, kolik a jak investovat. Dozvíte se, na jaká místa se orientovat, na co konkrétně se při nákupu zaměřit a další potřebné informace ohledně nákupu nemovitostí bytových i nebytových.

Pokud chcete koupit nemovitost za účelem dalšího pronájmu, je dobré se orientovat mezi vztahem nájemníka a nájemce. Některá pravidla určuje přímo občanský zákoník. Měli byste vědět, jak regulovat nájemné, jak je to se zvířaty a dalšími nájemci v pronajaté nemovitosti. Investice do nemovitostí je krok správným směrem, a pokud se budete informovat o tématech týkajících se nákupu, bude pak snazší investovat návratně.

Co je také důležité, jak nákup zafinancovat a kde najít správného finančního partnera, aby Vaše investice do nemovitostí nebyly ztrátové. Umíte si vybrat správný tip úvěru a víte, do čeho se dá ještě financovat kromě samotných nemovitostí? Třeba to mohou být dluhopisy nebo fondy. Všechny tyto aspekty Vám vysvětlí lektor Ing. Pavel Holečka, který sám je investorem do nemovitostí.

Kurz je potřebným vzdělávacím krokem pro pochopení celé problematiky investice do nemovitostí. Pro to, abyste uměli své peníze účelně vložit tak, aby se Vám vracely zpět, je nutné znát základní pojmy a finanční trh. Ekonomika se den ode dne mění. Poptávka i nabídka roste či klesá, ale hodnota dnešních nemovitostí jednoznačně stoupá. Proto je ve Vašem zájmu investovat co nejdříve, než budou ceny nad rámec Vašich možností. Projděte si kurz a naučte se, co obnáší investice do nemovitostí.

Přejít na OBJEDNÁNÍ kurzu Obchodní angličtina pro znalé začátečníky A2