Paličkování s Ivou Proškovou

Vstoupit zdarma do kurzu Orientální břišní tanec pro radost
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Paličkování s Ivou Proškovou – parametry kurzu:

Téma kurzu: Lektorka kurzu Iva Prošková, která se věnuje výuce paličkování již 50 let, Vás naučí ovládnout tuto tradiční ruční práci. Po absolvování kurzu si zvládnete upaličkovat nejrůznější bytové doplňky či šperky.
Cílová skupina: Začátečníci.
Délka kurzu: 16 kapitol, průměrná doba každé 18 minut
Další info: Možnost diskuze s lektorkou na stránkách kurzu. V kurzu jsou k dispozici pomocné materiály ke stažení.
Požadováno: E-mail, heslo
Lektor: Iva Prošková
Hodnocení:
Paličkování s Ivou Proškovou
100% (2x)

Paličkování s Ivou Proškovou – textový přepis videa:

Vítejte v kurzu Paličkování s Ivou Proškovou pro začátečníky. Je to kurz, který Vás naučí dělat krajku, která bude Vaší radostí, krajka bude krásně znít, protože paličky překrásně při tvorbě klapají a bude Vám to dělat radost, jak při té práci, tak po té, až ten výrobek sundáte z herdule.

Paličkování učím již 50 let, za ty roky jsem měla na tisíce studentů a žáků. Protože k dobré výuce je zapotřebí i učebnic, tak jsem napsala kdysi dávno učebnici, která vyšla již asi v 6 000 nákladech. Napsala jsem několik dalších knih, vydávám různá skripta a neustále rozšiřuji práci o podvinky a vzory.

V Čechách už učím paličkování o trochu méně, ale pravidelně jezdím do Španělska, Itálie a Belgie, kde mám každoročně kurz již asi po 20 let a učím nejen moderní krajku, ale hlavně krajku navrhovat.

Paličkovaná krajka, ač se to nezdá, je velmi jednoduchá, zejména ty první základní vzorníky zvládne každý laik a již s nimi lze vytvořit velkou úžasnou věc. A pomůcky? Ty si můžete buď vyrobit nebo zakoupit, a v každém případě to není drahá záležitost.

I tohoto kurzu se můžete těšit na neplacenou a placenou část. Stačí už jen kliknout na tlačítko a vstoupit ZDARMA do kurzu.

Vstoupit zdarma do kurzu Orientální břišní tanec pro radost