Sebeobrana pro ženy

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Sebeobrana pro ženy – parametry kurzu:

Téma kurzu: Online kurz Sebeobrana pro ženy Vás naučí být připravena na nebezpečné okamžiky. Lektor, který založil systém reálné sebeobrany, Vás naučí, jak konflikty řešit a jak se umět účinně bránit.
Cílová skupina: Ženy všech věkových kategorií, které se chtějí naučit bránit, cítit se bezpečněji a sebevědoměji.
Délka kurzu: 13 lekcí
Další info: Na online kurz se vztahuje garance vrácení peněz. Získáte neomezený přístup. Obdržíte certifikát o absolvování kurzu. Naučíte se osvědčené postupy a techniky, uvidíte modelové situace napadení a jaké jsou nejběžnější útoky na ženy.
Požadováno: E-mail, heslo
Lektor: Petr Moučka – instruktor a zakladatel reálné sebeobrany Sorudo
odnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Sebeobrana pro ženy – popis kurzu:

Sebeobrana pro ženy je aktuálním tématem, které je potřeba si neustále připomínat. Je totiž mnoho situací, kdy se můžeme dostat do konfliktu. Důležitější je ale vědět, jak ho co nejlépe vyřešit a umět se bránit.

Kurz, Sebeobrana pro ženy, je tím nejlepším návodem, který si můžete sami vyzkoušet. A to tím nejlepším způsobem, což znamená doma a s někým blízkým. V kurzu se totiž naučíte důležité a účinné způsoby jak se co nejlépe vypořádat s násilníkem. Petr Moučka Vás, jako zkušený instruktor a zakladatel reálné sebeobrany SORUDO, připraví na kritické situace a seznámí s postojem útočníka. Jeho společnost vyškolila již více jak pět tisíc lidí a s výukou obrany má plno zkušeností.

Statistiky mluví jasně. Podle ministerstva vnitra je dnes znásilněná každá osmá dívka do patnácti let a z toho každá druhá napadení nahlásí. V mnohých případech se totiž jedná o známé nebo rodinu, takže pro ni nepřipadá v úvahu se s informací svěřovat. Jaký je ale pak život takové ženy když je dospělá? Myslete na to a naučte se účinně bránit proti takovým lidem. V takových situacích jste totiž odkázané jen sami na sebe a Vaše připravenost Vám může jen pomoci. V případě, že chodíte ve večerních hodinách po osamělých parcích či ulicích zvyšujete pouze riziko napadení. Naučte se bránit a buďte připravená. Pokud navíc budete ozbrojená, snižujete nebezpečí napadení až o 27%. Pachatelé jsou narušené osoby, kteří mají velkou sílu a znají všelijaké techniky, jak oběť zneškodnit. Sebeobrana pro ženy Vás na připraví na tyto situace a naučíte se bránit.

Pokud máte obavu z násilí, tak mějte na vědomí, že nejde jen o Vás, ale i o Vaše děti či příbuzné. Jde o otázku principu a zachování chladné hlavy. Pokud se necháte bezdůvodně napadat a nic s tím neuděláte, Váš život bude neúplný a bez citu. Jestli máte myšlenky jako, že je to zbytečné, vždyť Vám se nemůže nic takového stát, nebo přece nejsem paranoidní, aby mě hned každý napadal, tak si to rozmyslete. Pokud nastane situace, kdy Vám bude chtít někdo ublížit, na všechny tyto úvahy si hned vzpomenete a Vy si budete vyčítat, že jste to alespoň nezkusily. Naučte se bránit zlým lidem a nenechte se nic líbit. Sebeobrana pro ženy má svůj smysl, jde přece o Váš život.

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky