Veganská strava a úvod do veganství

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Veganská strava a úvod do veganství – parametry kurzu:

Téma kurzu: Veganská strava je cestou k ideální duševní i tělesné kondici. Lektor s bohatými zkušenostmi Vás krok za krokem s veganstvím seznámí. Dozvíte se, jaké výhody rostlinná strava nabízí, jak na veganskou stravu přejít i čemu je dobré se vyhnout.
Cílová skupina: Všichni, kdo se chtějí cítit lépe. Ti, co uvažují o změně způsobu stravování. Lidé, kteří chtějí získat přehledné a ucelené informace o veganství.
Délka kurzu: 16 lekcí
Další info: Na online kurz se vztahuje garance vrácení peněz. Získáte neomezený přístup. Obdržíte certifikát o absolvování kurzu. Odborník s 15letou osobní zkušeností Vám vysvětlí vše krok za krokem. Bonus v podobě příručky a veganských receptů.
Požadováno: E-mail, heslo
Lektor: Pavel Houdek – zakladatel sdružení veganských sportovců Vegan sport club, o veganství přednáší i publikuje
odnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Veganská strava a úvod do veganství – popis kurzu:

Veganství je životní styl, který buď uznáváte nebo odsuzujete. Pokud chcete změnit svůj postoj k živočišné stravě a pomoci světu žít bez stresu, tak jste si našli ten správný kurz.

Veganská strava a úvod do veganství je kurzem, který Vás přesvědčí o správnosti konání. Lektor Pavel Houdek je veganem již patnáct let a své zkušenosti předává dál pomocí přednášek nebo publikací. Založil Vegan sport club a web veganka.cz. Jeho znalosti Vám pomohou na cestě k pochopení a třeba zjistíte, že veganství je směr, který chcete žít.

Veganství je o změnách. Je to o změně stravy, filozofie a postoje k životu. O pochopení k hodnotám života a ujasnění si priorit. Veganská strava odmíta živočišné produkty. Jde o veškeré potraviny, které pochazejí z živých tvorů. Jako je maso, vejce, mléčně výrobky nebo i med. Jde o striktní odmítnutí zabít zvíře pro užitek, hlavně z toho důvodu, že je to zbytečné plýtvání, které pro nás není potřeba. Odmítání živočišné stravy v jakékoliv úpravě je dle veganských názorů užitečné pro naší planetu. Pokud by se zvířata nezabíjela, nebylo by nutné kácet stromy kvůli pastvinám nebo znečišťovat životní prostředí odpadem z výroby.

Veganská strava je pro naše tělo stejně plnohodnotná jako ta živočišná. Jde pouze o správné rozložení vitamínů, vápniku a omega-3 mastných kyselin. V kurzu se naučíte jaké jídlo je pro vegany správné a kterému se raději vyhnout z důvody výživy. Naučíte se také, jak přejít z „běžné“ stravy na veganskou. Je to totiž radikální změna pro náš organismus a je potřeba látky obsažené v mase a mléčných výrobcích co nejdříve nahradit.

Zvykněte si na zdravou stravu bez myšlenky, že kvůli Vašemu obědu musel zemřít živý tvor. Ze zeleniny, ovoce a bylinek lze vytvořit chutné a vitamíny naplněné pokrmy, které Vás zasytí úplně stejně a dodají mnohem více prospěšných látek. V kurzu se dozvíte, jak s jídlem pracovat a jaké pochoutky si můžete připravit. Tak neváhejte, veganská strava není dieta, ale nový začátek pro Vás i planetu.

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky