Masáž partnera

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Masáž partnera – parametry kurzu:

Téma kurzu: Masér s mnohaletou praxí, Jan Šel, Vás v tomto online kurzu naučí, jak díky masáži prohloubit Váš vztah s partnerem, jak znovu ve vztahu probudit vášeň, naučíte se správné postupy a metody a masírovat budete jako profesionál.
Cílová skupina: Partneři, kteří chtějí posílit svůj vztah a oživit vášeň. Ti, kteří se chtějí naučít správné techniky masírování. Ti, které trápí bolesti zad, šíje, nebo jiných částí těla.
Délka kurzu: 30 lekcí
Další info: Na online kurz se vztahuje 30denní garance vrácení peněz. Získáte neomezený přístup. Obdržíte certifikát o absolvování kurzu. Zkušený lektor Vám ukáže 10 druhů masáží a masírovat budete jako profesionál.
Požadováno: E-mail, heslo
Lektor: Jan Šel – masér české reprezentace, zakladatel a lektor masérské školy
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Masáž partnera – popis kurzu:

Nezbytnou součástí partnerského vztahu je důvěra a láska. Pocit, že vedle sebe máte někoho úžasného, kdo nemá strach se Vás dotknout a má Vás rád se vším všudy. Pokud k sobě necítíte už takovou přitažlivost jako dříve, zkuste masáž partnera.

Jan Šel, masér české reprezentace s více než jedenáctiletými zkušenostmi vás naučí nejlepší techniky partnerské masáže. Ukáže Vám jak namasírovat každou část těla tak, aby byla Vašemu partnerovi příjemná a navodila ten správný kontakt s tělem. Jeho kurz, Partnerská masáž – prohlubte vášeň a důvěru ve vztahu, ve Vás nabudí ty správné pocity a Vy si ji budete chtít hned vyzkoušet.

Pro někoho se to může zdát směšné, ale tělo miluje dotyky. Jakákoliv část těla, které se dotknete, vyšle impulz do mozku, a pokud to není násilný dotyk, tak pak je to pro tělo velice příjemný kontakt. Sami budete překvapeni, jakou atmosféru lásky a chtíče to ve Vás vybudí. Budete chtít, aby Váš partner nepřestal. Zjistíte co má ten druhý rád a podle toho bude Vaše masáž ještě intenzivnější. Pro masáž partnera Vám stačí příjemná deka, měkké ručníky, voňavé svíčky, příjemná hudba, masážní olejíček a můžete začít.

Na trhu je velká nabídka masáží. Od různých bodových, relaxačních až po švédské, lymfatické či medové nebo čokoládové. Masáž partnera je ale ta nejlepší, kterou zvládnete sami v pohodlí domova. Podle videí jste schopni dosáhnout stejných účinků, jako byste šli do nějakého studia. Naučit se pohyby rukou není tak náročné a dle instrukcí lehce zvládnutelné. Nezapomínejte ale na to, že jde stále o masáž. To znamená uvolnit napětí ve svalech pomocí stlačení a následnou regeneraci. Naučte se při masáži úplně uvolnit a nechat odplavit stres. Vypněte všechny rušivé přístroje a nechte se unášet slastí a klidem. Pomůže to Vaším kloubům a hlavně páteři, která je tolik namáhána.

Jestli stále přemýšlíte, co může nějak pomoct k oživení Vaši vášně, zkuste masáž partnera. Její účinky Vás překvapí a bude to příjemná změna pro oba. Kurz je jednoduchý a dle instrukcí masáž zvládnete jako mistři. Uvidíte, že nebudete chtít přestat.

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky