Pilates

Vstoupit zdarma do kurzu Pilates
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Pilates – parametry kurzu:

Téma kurzu: Cvičení metodou Pilates.
Cílová skupina: Všichni, kteří chtějí udělat něco pro své zdraví a přitom proniknout do tajů zajímavé metody Pilates.
Délka kurzu: 13 kapitol, průměrná doba každé 25 minut
Další info: Možnost diskuze s lektorem na stránkách kurzu.
Požadováno: Jméno (bez příjmení), e-mail
Lektor: Jolana Novotná
Hodnocení:
Pilates
67.62% (21x)

Pilates – textový přepis videa:

Dobrý den, jsem Jolana Novotná, a jsem dlouholetou lektorkou Pilates. Připravila jsem pro Vás online kurzy, a to z toho důvodu, protože předpokládám, že i Vy, tak jako já, neradi plýtváte svým volným časem. Mám ráda kvalitní služby, ale bohužel je někdy potřeba za těmi kvalitními službami daleko dojíždět, a tím ztrácíme spoustu času.

Před časem jsem objevila online vzdělávání, a to mě nesmírně nadchnulo v tom, že nemusím nikam jezdit a můžu tu kvalitu mít přímo doma, tím ušetřím spoustu času. Proto i já jsem pro Vás připravila online kurzy, vzhledem k tomu, že předpokládám, že chcete také šetřit svůj čas, a toto je ideální forma, která mě, jak už jsme říkala, velmi nadchla, protože můžete cvičit kdy chcete a kde chcete, a přitom šetříte čas, který strávíte dojížděním.

Všechny kurzy sestavuji tak, že jednotlivé lekce na sebe navazují, protože díky tomu bude mít Vás trénink postupný a trvalý vývoj. Cvičte 2x – 3x v týdnu, abyste si jednotlivé cviky dobře zažili, naučili se a Vaše tělo to tím pádem mnohem lépe přijme. Když budete takto pravidelně cvičit, nebudete přeskakovat jednotlivé lekce, Vaše tělo bude v harmonii, bude vyváženě zatěžované, a tím se zbaví těch bolestí z nevyváženosti a přetěžování.

Ke cvičení, aby bylo pro Vás příjemnější, si pusťte nějakou příjemnou, pohodovou hudbu, oblečte si oblečení, které je Vám pohodlné, a zujte si boty.

A když to tedy shrnu v kostičce: cvičte 2x – 3x v týdnu jednu lekci, lekce v kurzu nepřeskakujte, případně si pusťte nějakou příjemnou hudbu.

Pokud chcete získat nějakou konkrétnější představu o tom, co s Vámi cvičení Pilates pod mým vedením udělá, přečtěte si stránku reference, tam se klienti, kteří už nějaký čas se mnou chodí cvičit, podělili o své zkušenosti a zážitky.

Já Vám přeji hodně trpělivosti se svým tělem a těším se na setkání v praxi. Vstoupit do kurzu zdarma můžete kliknutím na tlačítko.

Mějte se hezky a těším se na viděnou.

Vstoupit zdarma do kurzu Pilates