Jak najít práci svých snů

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Jak najít práci svých snů – parametry kurzu:

Téma kurzu: Jak najít práci svých snů Vám v tomto online kurzu prozradí lektorka s bohatými zkušenostmi. Dozvíte se, kde práci hledat, jak se prezentovat, jak napsat životopis a motivační dopis, který personalisty zaujme, i jak úspěšně zvládnout přijímací pohovor.
Cílová skupina: Absolventi hledající uplatnění. Všichni, kteří hledají nové zaměstnání. Ti, kteří chtějí povýšit či hledají lepší pracovní pozici.
Délka kurzu: 17 lekcí
Další info: Na online kurz se vztahuje garance vrácení peněz. Získáte neomezený přístup. Obdržíte certifikát o absolvování kurzu. Praktické ukázky na modelových situacích. Nejčastěji kladené otázky. Náhled do hlav personalistů.
Požadováno: E-mail, heslo
Lektor: Mgr. Monika Hauptvogel – lektorka
odnocení:
Jak najít práci svých snů
100% (1x)

Jak najít práci svých snů – popis kurzu:

Práce snů je pojem, který by chtěl zažít každý z nás. Cesta k ní však není tak složitá a když budete znát všechny možnosti, které Vám mohou pomoci k získání, tak není na čím váhat.

Kurz, Jak najít práci svých snů, je skvělým pomocníkem na této rozmanité cestě. V kurzu se naučíte vše pěkně od začátku. Jak napsat životopis a motivační dopis, jak si vůbec hledat zaměstnání a konečně jak se připravit na pohovor a vyhrát ho. Mgr. Monika Hauptvogel má s personalistikou bohaté zkušenosti a její znalosti Vás připraví na všechny varianty, které mohou při hledání práce nastat.

K 31. 3. 2016 evidoval úřad práce dohromady 443 109 zájemců o zaměstnání. To je takové množství lidí, že není jednoduché se v takové konkurenci umět prezentovat a vyniknout. Je jasné, že sami to nezvládnete. Vědět jak najít práci, kde najdete své uplatnění a zároveň Vás bude bavit, je velká výhoda. S kurzem jsou Vaše šance velmi vysoké a znalosti, které poskytuje jsou k nezaplacení.

Naučit se totiž napsat takový životopis a motivační dopis, který ohromí na první pohled není jednoduché. Je to ale základ, který je potřeba umět. Je důležité zaměřit se na správné detaily a zdůraznit Vaše přednosti. Nepsat zbytečné informace bez zájmu, ale vypsat opravdu jen ty informace, které personalistu zaujmou a Vy dostanete pozvánku na pohovor. Je také dobré ověřit si kvalitní nabídky na internetu a hledat na správných adresách. Pak už stačí jen přijít na pohovor a přesvědčit svým chováním a prezentací. Výhoda kurzu spočívá v tom, že se dozvíte modelové situace, které mohou nastat a připravíte se na otázky, které personalista klade a na něž chce znát ideální odpověď.

Pokud se ještě rozhodujete zda kurz zakoupit, můžete si být jisti, že Vás může přinést jen úspěch. Znát, jak najít práci od začátku až po její získání, je totiž velká výhoda. Využijte šance k získání práce snů a připravte se na možné varianty, které na Vaši cestě za hledáním, mohou nastat.

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky