Myšlenková mapa pro začátečníky

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Myšlenková mapa pro začátečníky – parametry kurzu:

Téma kurzu: V kurzu Myšlenková mapa pro začátečníky se naučíte myslet jasně, kreativně a originálně. Díky myšlenkovým mapám zlepšíte svou inteligenci, komunikační dovednosti, schopnost koncentrace i paměť. Myšlenkové mapy Vám otevřou brány změnám a novým nápadům.
Cílová skupina: Všichni, kteří se chtějí ve svém rozvoji posunout dále a chtějí využívat maxima svého potenciálu. Ti, kteří chtějí být kreativnější, intuitivnější a chtějí zlepšit schopnost prezentace. Lidé, kteří chtějí získat nový pohled na řešení problémů, chtějí efektivněji řešit pracovní i soukromé problémy a chtějí poznat široké možnosti, které myšlenkové mapy nabízí.
Délka kurzu: 60 lekcí
Další info: Na online kurz se vztahuje garance vrácení peněz. Získáte neomezený přístup. Obdržíte certifikát o absolvování kurzu. Zdarma získáte eBook Myšlenkové mapy – Zlepšete svou paměť, zlepšete svou mysl. Lektorka nabízí možnost konzultace přes Skype.
Požadováno: E-mail, heslo
Lektor: Ing. Veronika Lencová, MBA – lektorka, profesionální koučka, spisovatelka, ekonomka
odnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Myšlenková mapa pro začátečníky – popis kurzu:

Myšlenková mapa je spojení obrázků, textů a následných souvislostí v hlavě. Naše myšlenky dokáží udržet spoustu informací pomocí několika signálů a je na nás, jak se s tím vypořádáme.

Dnes se setkáváme s hromadou informací, které zahlcují náš mozek, ale my nejsme kolikrát schopni si vzpomenout, kde že jsme tu zprávu četli nebo viděli. Pomocí map jsme schopni se naučit, jaké informace si pamatovat a podle čeho se řídit, když si je chceme kdykoliv vybavit.

Kurz, Začněte používat hlavu – kurz myšlenkových map, Vás naučí, jak si kreslit a číst myšlenkové mapy, jak je používat v životě i při studiu a jak efektivně řešit své pracovní i soukromé problémy. S tím vším Vás seznámí Ing. Veronika Lencová, MBA, která je ekonomkou, spisovatelkou a zároveň lektorkou a profesionální koučkou. Její znalosti vychází z dlouholetých zkušeností a jistě Vás přesvědčí o své odbornosti.

V praxi myšlenková mapa funguje v celku jednoduše. Je to o spojování reálných vizí se slovy a myšlenkami. Nejdříve si určíte centrum vize, od něj se budou odvíjet další věty a informace, které se k němu pojí. Tím se vytvoří mapa, ve které podle Tonyho Buzana dokáže mozek nejlépe číst. Je to totiž grafická napodobenina procesů probíhajících v mozku a následné využívání maxima schopností. Je tedy schopný pomocí konkrétního obrázku vytvořit další a další věty a rozvíjet je. Myšlenková mapa není pro všechny stejná. Každý člověk je individuální a vytváří si je pomocí různých obrazců, barev nebo témat.

Naučte se i Vy efektivně využívat Váš mozek a vytvářejte pomocí jednoduchých nápověd rozsáhlé věty a údaje. Překvapte své okolí svými znalostmi a dokažte, že umíte pracovat s daty a sděleními. Myšlenková mapa není jen správné ukládání informací do mozku, ale i tou pravou cestou k využití všech možností, které nám nabízí. Mozek totiž není jen šedá kůra plná cév, ale centrum všeho vědění a myšlenek, které nám pomáhají udržovat zdravý rozum.

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky