Kurz fotografování

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Kurz fotografování – parametry kurzu:

Téma kurzu: Online Kurz fotografování Vás naučí vše, co o pořízení kvalitní digitální fotografie potřebujete vědět, a to od výběru vhodného fotoaparátu, po jeho správné držení, až po nastavení optimální expozice, hloubky ostrosti a blesku. Zdarma získáte e-book o digitální fotografii a slovník fotografických pojmů.
Cílová skupina: Všichni uživatelé digitálního fotoaparátu, kteří chtějí plně využívat možností svého zařízení a chtějí si kvalitně zaznamenat své všední i nevšední události.
Délka kurzu: 31 lekcí
Další info: Na online kurz se vztahuje 30denní garance vrácení peněz. Získáte neomezený přístup. Ke kurzu dále zdrama obdržíte slovník fotografických pojmů a e-book o digitální fotografii. Kurz fotografování obsahuje více než 30 lekcí a ke každé si pro Vás lektor připravil úkol.
Požadováno: E-mail, heslo
Lektor: Mgr. Martin Valent, Ph.D.
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Kurz fotografování – popis kurzu:

První snímek, zhotovený v roce 1826, byl zázrakem té doby. Od tohoto vynálezu si získalo focení neskutečně mnoho příznivců. Fotit se dnes dá všechno, ale jak obrázek vyfotit, to už je na uživateli. Pokud si chcete uchovat překrásné fotky, je pro Vás nutné znát více než jen zmáčknutí spouště.

Od prvního snímku trvalo přes deset let, než přišla na svět kalotypie. To byl velký začátek, pro fotografování. Až v roce 1884 vynalezl G. Eastman první fotografický film, který ušetřil fotografy těžkého vláčení skleněných foto desek a jedovatých chemikálií. V pozdějších dobách lidé přicházeli na další zdokonalení, která nám nyní umožní vyfotit krásný a čistý barevný obrázek, který si můžeme uložit navěky.

Kurz fotografování Vám všechny znalosti doplní. Naučíte se úplně vše, co potřebujete k tomuto umění. Na začátku je potřeba vybrat si správný fotoaparát, který bude nezbytným pomocníkem. Musí Vám vyhovovat ve všech směrech a nezapomeňte se zaměřit na ovládací prvky, které chcete, aby obsahoval. Pokud se jedná jen o výjimečné snímky, není potřeba příliš investovat, ale pokud se chcete věnovat focení naplno, je lepší koupit si výkonnější zařízení i objektiv.

Mgr. Martin Valent, Ph.D. přednáší na UK kurz Fotografie a makrofotografie a vede individuální kurzy. Připravil pro Vás vyčerpávající kurz fotografování, ve kterém najdete vše, co potřebujete vědět. Naučte se jak držet fotoaparát, jak využít stativ a externí přídavný blesk. K dokonalým fotkám, také musíte vědět jak si nastavit expozici, jak využít ISO a clonu. Taky je dobré vědět, jaký tip objektivu si k fotoaparátu zakoupit, protože na něm závisí většina vlastností. Ke kurzu navíc dostanete doplňující soubory, ve kterých najdete například slovník pojmů nebo návody na různé druhy fotoaparátů.

Prohlédněte si kurz fotografování a staňte se zkušenými profesionály. Zamilujete si focení a obrázky budete moci využít k dalším příležitostem, které se Vám naskytnou. S krásnými fotkami totiž můžete soutěžit, můžete udělat výstavu, nebo potěšit krásným dárkem. Možností je mnoho, stačí je jen využít.

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky