Španělština pro středně pokročilé B1+Vyzkoušet ukázkový kurz ZDARMA
(před samotným spuštěním kurzu budete vyzváni k zadání e-mailu)

 

Španělština pro středně pokročilé B1 – parametry kurzu:

Téma kurzu: Zvládáte již základy španělštiny a chcete se posunout dále? Pak je pro Vás online kurz Španělština pro středně pokročilé B1+ ten pravý. Kurz je i výbornou průpravou na zkoušku v úrovni B1.
Cílová skupina: Středně pokročilí.
Délka kurzu: 28 lekcí
Rozsah kurzu: Tematické okruhy (venkov a město, lidské bytí, bydlení, lidé a příroda, aktivita a móda, společnost a stát, zkouška)
Gramatika (složený budoucí čas, Vazba LLEVAR + GERUNDIO, složený budoucí čas, subjunktiv přítomného času, vyjádření přání, vyjádření stížnosti, vyjádření zdvořilé žádosti, vyjádření pravděpodobnosti, souslednost časová, neosobní vyjadřování, vztažné věty, podmínková souvětí a další)
Slovní zásoba (domov, domácí práce, venkov, město, doprava, počasí, móda, flóra, fauna, životní prostředí, úřady, společnost a stát, aktivní život a další)
Písemný projev (moje bydlení a město, dopis z dovolené, odpověď po e-mailu, stížnost a další)
20 minut denně, 6 měsíců výuky + 1 měsíc opakování a test
50 hodin studia
800 multimediálních výukových stránek, výkladů a interaktivních cvičení
1000+ nových slovíček a frází
40 gramatických výkladů
15 druhů interaktivních a zábavných cvičení
okamžitý překlad vybrané věty či slova
neomezený trénink výslovnosti
neomezený trénink slovíček, frází, gramatiky a cvičení
autentické audio poslechy
hodnotící videa
Certifikace: Po absolvování celého kurzu obdržíte certifikát, který můžete předložit svému zaměstnavateli nebo při pracovním pohovoru.
Záruka: Garance vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dnů. Možnost výměny kurzu do 14 dnů.
Požadováno: Pouze e-mail
Lektor: OJ
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Španělština pro středně pokročilé B1 – popis kurzu:

Online kurz Španělština pro středně pokročilé B1+ je pro ty, kteří již zvládají základy španělštiny a chtějí se posunout o kousek dále. Po absolvování kurzu budete mít širší slovní zásobu a zlepší se Vaše komunikační dovednosti a gramatika, lépe porozumíte i psanému textu a mluvenému slovu.  Obsahem kurzu Španělština pro středně pokročilé B1+ jsou i poslechová videa a interaktivní cvičení, které můžete dle potřeby opakovat. Učit se můžete kdykoliv a kdekoliv, výuka probíhá efektivní, zábavnou a poutavou formou.

Pokud Vám kurz z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jej vyměnit za jiný kurz, nebo Vám budou peníze vráceny zpět. Obavy tedy nemusíte mít žádné a můžete se s chutí pustit do svého vzdělávání.

Přejít na OBJEDNÁNÍ kurzu Španělština pro začátečníky A1