Jak si zvýšit sebevědomí

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Jak si zvýšit sebevědomí – parametry kurzu:

Téma kurzu: Zkušená mentorka a koučka, Mgr. Nikola Šraibová, Vás povede na cestě objevení a posílení Vašeho sebevědomí. Pochopíte, co je smyslem Vašeho bytí, z jakého důvodu Vám něco ve Vašem životě nefunguje a získáte kontrolu nad Vaším životem.
Cílová skupina: Všichni, kteří chtějí zapracovat na svém sebevědomí, ti, co se chtějí postupně „uzdravovat“, ti, co chtějí najít pevný základ svého JÁ.
Délka kurzu: 7 lekcí
Další info: Na online kurz se vztahuje 30denní garance vrácení peněz. Získáte neomezený přístup. Obdržíte certifikát o absolvování kurzu. Dostanou se Vám odpovědi na nejčastější otázky. Budete znát konkrétní nástroje.
Požadováno: E-mail, heslo
Lektor: Mgr. Nikola Šraibová – psycholožka, mentorka a koučka
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Jak si zvýšit sebevědomí – popis kurzu:

Otázka sebevědomí je jednou z velice důležitých priorit v našem životě a je třeba na něj dbát. Ovlivňuje nás na každém kroku a připomíná se v každé možné situaci. Jak si zvýšit sebevědomí a udržet ho ve zdravé rovnováze?

Kurz, 7 schodů ke zdravému sebevědomí, Vám naučí jak s ním zacházet a jak nedopustit, aby bylo pod bodem mrazu. Kurzem Vás provede Mgr. Nikola Šraibová, která se zabývá tímto tématem již přes šest let a radí svým klientům udržet rovnováhu mezi osobním a pracovním životem. Je totiž důležitý rozdíl mezí chováním v práci a doma. Spoustu lidí neumí doma vypustit práci z hlavy a zatěžuje tím celou rodinu, nebo naopak nemá takovou práci, která by je motivovala, a raději se jí nevěnují a bojí se.

Jak si zvýšit sebevědomí je téma neustále řešené. Denně se setkáte s lidmi, na kterých poznáte, že nejsou v pořádku se svým egem. Jsou rozhození, zakřiknutí, roztěkaní, nesoustředění. Tento kurz Vám ukáže jak se vymanit z takových postojů a naučit se žít svobodný a spokojený život, kde oddělíte starosti od radostí. Pomůže Vám to najít lepší práci, hodnějšího partnera a Váš život bude v té správné rovině.

Je těžké upřednostnit své kvality a potlačit zlé řeči. Nestýkejte se s lidmi, kteří Vás ponižují a ubližují Vám, tím Vaše sebevědomí nejvíce utrpí a návrat k pohodě bude o to těžší. Vymaňte se z těžkých okovů života a staňte se svobodomyslní a šťastní lidé, kteří budou tvořit kvalitní základ a úspěch. I Vaši nejbližší pocítí změnu a budete pro ně příkladem, jenž jim ukáže, jak na sobě pracovat.

Kurz Vám poradí jak si zvýšit sebevědomí v sedmi krocích, jak se zamyslet nad svou dnešní situací, dojít k sebepoznání a naučit se mít rád. Největší základ, mít se rád a chválit se. Přemýšlet nad směrem našeho života a seberealizací. V neposlední řadě je to o sdílení pocitů a seberozvoji. Všechny tyto ukazatele Vám pomohou na cestě ke zdravému sebevědomí.

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky