Angličtina pro ženy na mateřské metodou Imitum ®

Vyzkoušet ukázkový kurz ZDARMA

 

Angličtina pro ženy na mateřské metodou Imitum ® – parametry kurzu:

Téma kurzu: Jste doma se svým dítkem na mateřské a chcete nebo se potřebujete naučit či zdokonalit znalost anglického jazyka? Díky unikátní metodě Imitum ® Vám bude stačit 20 min. denně a Vaše znalosti angličtiny se budou zlepšovat. Nebude tak pro Vás problém po návratu do práce bez problému angličtinu používat. Kurz Angličtina pro ženy na mateřské metodou Imitum ® nabízí možnost vyzkoušet si prvních 7 dní zdarma.
Cílová skupina: Maminky na mateřské dovolené.
Délka kurzu: individuální
Rozsah kurzu: 10 lekcí
více jak 2000 vět
přes 2700 unikátních slovíček
2 h 30 min. mluveného slova
Kvalita kurzu: Touto metodou výuky se učí i agenti FBI a CIA a využívají ji studenti např. v Japonsku, Číně, Německu a dalších 10 zemích. Angličtinu se naučíte hravě a bez biflování, kdykoliv a kdekoliv.
Záruka: Možnost vyzkoušet si prvních 7 dní ZDARMA. Pokud byste přesto usoudili, že Vám tento výukový systém nevyhovuje a Vaše angličtina se do roka výrazně nezlepšila, peníze Vám vrátíme.
Požadováno: Pouze e-mail
Lektor: Rodilí mluvčí
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Angličtina pro ženy na mateřské metodou Imitum ® – popis kurzu:

Využijte jedinečné příležitosti učení angličtiny online. Nevyhovuje Vám pravidelné docházení na doučování nebo hodiny angličtiny, na které většinou, když se z jakéhokoliv důvodu nedostavíte, hodinu zmeškáte a peníze propadnou? S kurzem Angličtina pro ženy na mateřské metodou Imitum ® se můžete učit kdekoliv a kdykoliv. Navíc se může k danému učivu i vracet, nebo si ho dle potřeby opakovat.

Metoda učení Imitum ® využívá efektivní postupy, bez biflování, takže se naučíte anglicky rychleji a přirozeněji. V kurzu posloucháte pouze rodilé mluvčí, takže se naučíte perfektní výslovnosti. Díky tomuto online kurzu Vaše anglické sebevědomí vzroste, získáte jistotu ve svém projevu a nemusíte se po návratu z mateřské stydět angličtinu aktivně používat před kolegy.

Díky unikátní metodě se učíte až 5x rychleji a výsledky jsou znatelné již po 2-3 měsících. Navíc nic neriskujete, kurz si můžete na 7 dní bezplatně vyzkoušet a kdybyste i přesto měli dojem, že Vám kurz nevyhovuje a Vaše angličtina se do roka nezlepšila, peníze Vám vrátíme.

Vyzkoušet ukázkový kurz ZDARMA