Vstoupit zdarma do kurzu Powertex návod k používání ztužovače textilu
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Powertex návod k používání ztužovače textilu – parametry kurzu:

Téma kurzu: Naučte se pracovat s powertexem – ztužovačem textilu, díky kterému si doma můžete vyrobit krásné misky, vázy, krabičky nebo pěkné dárky pro přátele.
Cílová skupina: Všichni, kteří jsou kreativně založení, chtějí si osvojit práci s powertexem a zrecyklovat tak jinak nepoužitelný materiál.
Délka kurzu: 8 kapitol, průměrná doba každé 25 minut
Další info: Možnost diskuze s lektorem na stránkách kurzu.
Požadováno: Jméno (bez příjmení), e-mail
Lektor: Jana Školaudyová
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Powertex návod k používání ztužovače textilu – textový přepis videa:

Dobrý den, jmenuji se Jana Školaudyová a chci Vás naučit techniku, která je úžasná, recyklační, už jste ji mohli vidět ve Snídani s Novou i v Loskutákovi a tentokrát se seznámíte s touto technikou o hodně víc.

Je to práce s Powertexem, to je hmota, která je jako ztužovač textilu, pracuje se s ní velice dobře, má atesty, takže s ní můžou pracovat i děti, musíte mít k tomu pracovní oděv, protože kdyby Vám to káplo na halenu, tak to není zrovna nejlepší. Jinak se naučíme dělat plno věcí, plno dárků, kterými můžete obdarovat své známé, budou to například krabičky pro dámy, budeme používat různé textily, krajky, zbytky, které máte doma roztrhané, například dečky, které se Vám už nehodí, tak tady jsou úplně úžasné. Vyrobíme třeba misky, budeme používat i keramické ozdoby, lze používat zbytky skla, zkrátka to, co se Vám nepovedlo, můžeme zakomponovat do této techniky. Budeme pracovat i s dárky pro pány, vyrobíme košilky pro pány, protože není zrovna lehké vyrobit dárek pro pána, tak nám se to určitě povede. Budeme pracovat s textilem, který je převážně bavlněný, ale můžeme použít i textil, který má pouze 50 % bavlny. Budeme vyrábět vázičky ze starých lahví, z lahví od kečupu, od Jaru, jsou bezvadné, dají se z toho dělat vázičky, můžeme do nich dát vodu, voda nám tam vydrží a vázičky vypadají luxusně. Budeme třeba dělat i velice jednoduché misky, které můžete použít na normální brambůrky při párty.

Pokud se budete chtít tohle všechno naučit, tak já Vám to ráda všechno ukážu, a uvidíte, že z dárků, které vyrobíte touto technikou, budete mít radost nejenom Vy, ale i Vaši kamarádi, které touto technikou obdarujete.

Pokud se chcete do kurzu přihlásit, jenom zmáčknete tlačítko vstoupit zdarma do kurzu a já se na Vás budu moc těšit.

Vstoupit zdarma do kurzu Powertex návod k používání ztužovače textilu