Jak se připravit na pohovor

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Jak se připravit na pohovor – parametry kurzu:

Téma kurzu: Jak se připravit na pohovor, abyste uspěli a získali vysněné zaměstnání Vám prozradí Mgr. Marta Nesbitt. Sama jako zkušená personalistka ví, na co je důležité se při pohovoru zaměřit, jak se připravit na různé typy pohovorů, co při pohovoru dělat i jaké informace o Vás zaměstnavatele zajímají.
Cílová skupina: Všichni, kteří hledají nové pracovní uplatnění, chtějí své zaměstnání změnit, povýšit ve stávající firmě či absolventi.
Délka kurzu: 25 lekcí
Další info: Na online kurz se vztahuje garance vrácení peněz. Získáte neomezený přístup. Obdržíte certifikát o absolvování kurzu. Zdarma získáte 2 eBooky: Behaviorální pohovor a Otázky u pohovoru a vhodné odpovědi.
Požadováno: E-mail, heslo
Lektor: Mgr. Marta Nesbitt – personalistka, kariérová koučka
Hodnocení:
Jak se připravit na pohovor
100% (1x)

Jak se připravit na pohovor – popis kurzu:

Hledáte si práci a stále chodíte na pohovory, které nenesou žádný úspěch? Nevíte jak dobře působit a správně odpovídat na záludné otázky? Tak to jste tu správně. Kurz, Jak se připravit na pohovor, je přesně tím pravým pomocníkem.

Mgr. Marta Nesbitt se zabývá personalistikou více než 12 let a má boháte zkušenosti s různými typy uchazečů. Nyní pracuje jako HR Advisor a dále se zabývá koučováním v oblasti kariéry. Její znalosti Vám pomohou získat práci.

Jistě se Vám mnohokrát stalo, že jste dostali pozvánku na pohovor, ale ač jste se snažili jak chtěli, nevzali Vás. Rozhodnutí o odmítnutí mohlo způsobit několik faktorů. Jedním z nich bude samotná prezentace svého já. Na otázku, co o sobě můžete říct, existuje totiž mnoho odpovědí. Jaká je ale ta správná? Jak se připravit na pohovor, který bude úspěšný?

Přemýšlejte na svými schopnostmi a jak je co nejlépe přednést budoucímu zaměstnavateli. Informací nesmí být mnoho a zbytečné vychvalování bez důkazů, také není na místě. Pokud působíte arogantně a všeznale, nejspíš také neuspějete. Připravte se na pohovor takovým způsobem, abyste nebyli překvapení žádnou otázkou a Vaše vystupování bylo profesionální. Personalista bude příjemně překvapen a když uvidí, že Váš zájem o místo nezačíná až zmínkou o platu, patřičně Vás ocení. Tím bude pozitivní výsledek a Vy získáte místo snů.

Už víte, jak se připravit na pohovor, aniž by dopadl katastrofálně? Stále ne, tak neváhejte a rozhodně si pusťte kurz. Naučíte se, jak nebýt ve stresu, jaké informace firmy požadují nebo jak pracovat se svou sebedůvěrou a kvalitami. Zjistíte co je pyramida přitažlivosti kandidátů a jaký má vliv na výsledek. Dozvíte se, proč negativními ani nízkomyšlenkovými názory nikoho neohromíte a proč je tak důležité naslouchat. Výsledek totiž můžete, z větší části, ovlivnit právě Vy sami.

Takže pokud jste opět obdrželi negativní odpověď z pohovoru, neumíte prodat své kvality, tak nyní máte šanci se to naučit. Zjistěte jak se připravit na pohovor, který bude úspěšný a kladný.

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky