Vstoupit zdarma do Kurzu obchodních dovedností od Pavla Fary - Radost z prodeje
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Kurz obchodních dovedností od Pavla Fary – parametry kurzu:

Téma kurzu: Kurz obchodních dovedností od Pavla Fary nabízí moderní postupy a techniky ke zvýšení prodeje. Kurz nabízí konkrétní řešení z praxe, jak techniky propojovat a stát se tak na trhu úspěšnějším.
Cílová skupina: Obchodní zástupci, podnikatelé a živnostníci, kteří chtějí zvýšit své prodeje, jak v živém světě, tak ve světě internetu.
Délka kurzu: 11 kapitol + 4 prémiové videa – průměrná délka videa 20 min.
Lekce: 1. díl – Pět schodů ke změně
2. díl – Osm motivů, proč lidé kupují
3. díl – Pět smyslů, které hýbou prodejem
4. díl – Desatero e-mail marketingu
5. díl – Nejčastější obavy v hlavách zákazníků
6. díl – Jak pracovat s námitkami
7. díl – Předjímání je past
8. díl – Tři způsoby tvorby webu
9. díl – SEO srozumitelně a po lopatě
10. díl – Jak na e-mail marketing
11. díl – Reklama na internetu
Prémiové video 1: Inspirace od Dragana Vujoviče
Prémiové video 2: Inspirace od Stáni Mrázkové
Prémiové video 3: Inspirace od Zdeňky Čermákové
Prémiové video 4: Inspirace od Pavla Fary
Požadováno: Jméno (bez příjmení), e-mail
Lektor: Pavel Fara
Hodnocení:
Kurz obchodních dovedností Pavla Fary
100% (2x)

Kurz obchodních dovedností od Pavla Fary – přepis videa:

Jestli chcete začít prodávat více, tak není nic jednoduššího, než zavést nové prodejní techniky. Prodejní techniky, které fungují, a moc lidí je nepoužívá.

Kurz obchodních dovedností odhalí prodejní techniky a návody, které Vám dobře poslouží, ať už provozujete svůj kamenný obchod, svůj e-shop, ať prodáváte služby, nebo zboží, a nebo jste třeba obchodní zástupce.

Kurz obchodních dovedností Vás naučí prodejní techniky v digitálním světě, a pěkně s konkrétními návody – jak na to, a také Vám ukáže prodejní techniky, které Vám pomohou v živém světě. Je důležité kombinovat prodejní techniky, jak v tom živém světě, tak v tom digitálním světě. Na našem trhu působí hodně obchodníků, kteří říkají, že budou dělat pouze to „živý“, nebo budou dělat pouze to „online“. Správná volba je dělat obě dvě věci a správně je kombinovat, a to se budeme učit v tomto online kurzu.

Moje jméno je Pavel Fara a sám se obchodováním a prodáváním živím přes 20 let, provozuji konzultantskou a vzdělávací společnost, ve které obchodníkům a podnikatelům pomáháme získávat víc zákazníků a víc obchodů díky prodejním technikám, které jsou i obsahem tohoto online kurzu.

Možná jsme se někdy potkali na některém z mých živých kurzů, možná jste mě viděli i v mém online kurzu, možná jste se se mnou setkali v jednom z největších online kurzů na našem trhu, a to bylo v kurzu s názvem Radost z prodeje.

Žijeme v době, která se hodně rychle mění, a ty změny kolem nás, tak ty jsou pro někoho hrozbou, pro někoho příležitostí. Já sám v těch změnách kolem nás vidím více tu příležitost. Já ty příležitosti nejen vidím, ale sám je také využívám. No a v tomto kurzu Vám je ukážu a zároveň Vás je naučím používat. Používat tak, aby Vám přinášely víc obchodů a víc zákazníků. Žijeme v době, ve které budou vítězit ti, kteří budou umět propojovat obchodní techniky jak v tom živém, tak v tom digitálním světě.

A víte co? Teď se pojďme podívat na ukázky toho, co všechno nás v kurzu čeká. Stiskněte tlačítko u videa a prozkoumejte kurz obchodních dovedností sami.

Vstoupit zdarma do Kurzu obchodních dovedností od Pavla Fary - Radost z prodeje