Marketingový plán pro začátečníky

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Marketingový plán pro začátečníky – parametry kurzu:

Téma kurzu: Online kurz Vás naučí sestavit si marketingový plán, díky kterému se stanete úspěšnější, vyděláte více peněz, ale i více peněz ušetříte. Dokument Vám popíše, jakých cílů chcete dosáhnout a jakým způsobem. Naučíte se vše potřebné o Vaší cílové skupině, o strategii a taktice. Naučíte se sestavit si takový marketingový plán, který Vám pomůže k dosažení Vašich podnikatelských cílů.
Cílová skupina: Všichni, kteří si marketingový plán chtějí sestavit. Majitelé menších firem, živnostníci, freelanceři.
Délka kurzu: 23 lekcí
Další info: Na online kurz se vztahuje garance vrácení peněz. Získáte neomezený přístup. Obdržíte certifikát o absolvování kurzu. Lektorka s 20letou praxí v marketingu Vám vše srozumitelně vysvětlí a získáte tak návod okamžitě použitelný v praxi. Šablona marketingového plánu ke stažení ZDARMA.
Požadováno: E-mail, heslo
Lektor: Mgr. Magdalena Čevelová, MBA – marketingová expertka, poradkyně a lektorka
odnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Marketingový plán pro začátečníky – popis kurzu:

Marketing je především o zjišťování potřeb zákazníka a následném vyhovění těchto požadavků. Připravit si přesný marketingový plán je ohromná výhoda, která přinese Vaší společnosti požadovaný výsledek a zisk.

Kurz, Marketingový plán snadno a rychle, je jednoduchým návodem, kde se seznámíte s pojmem marketingový plán a zjistíte v čem spočívá jeho největší výhoda. Naučíte se stanovit si cíle a rozlišíte slabé a silné stránky. Kurzem Vás provede Mgr. Magdalena Čevelová, MBA, která je poradkyní a lektorkou právě v oblasti marketingu. Její znalosti posouvají klienty mnohem dále a oni jsou pak na trhu více úspěšnější a umějí efektivně prodat své zboží nebo služby.

Marketing je zaměřený zejména na potřeby zákazníka. Je to proces, který má svůj postup a kde jde o účelnou reklamu produktů. Především o zjištění poptávky a přání zákazníků, na jejichž základě jsou společnosti schopny vyhovět jejich požadavkům. Aby i Váš marketing byl zaměřený cíleně, je důležité mít předem připravený marketingový plán. S jeho pomocí si nastavíte cíle, které jste schopni splnit finančně i hmotně a zmapujete cílovou skupinu, na kterou se zaměříte. Pak již není tak složité ovládnout trh a vědět přesně, jak zákazníkům své zboží nabídnout. Marketingový plán dělíme na několik fází a s jejich použitím získáme přehled o konkurenci, poptávce a schopnosti plnění požadavků. Jedná se o fázi přípravy, realizace a kontroly. Plán jistě využijete v každodenní praxi a zaručeně přinese firmě výsledky.

Pomocí kurzu se navíc naučíte sestavit si SWOT analýzu. Jedná se o metodu, kdy odhalíte silné a slabé stránky spojené s určitým projektem nebo podnikáním. Díky této analýze jste schopni vyhodnotit komplexní fungování firmy a nalézt problémy, na kterých je třeba zapracovat. Tento postup je součástí dlouhodobého strategického plánování a přináší lepší ovládnutí trhu a pochopení lidských potřeb. Také máte přesný přehled o fungování firmy a nemůže se stás, že by Váš rozpočet byl díky marketingu v úpadku. Naučte se vytvořit si vynikající plán a získejte výhodu, kterou konkurence nemá.

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky