Sebeobrana pro muže

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Sebeobrana pro muže – parametry kurzu:

Téma kurzu: Online kurz Sebeobrana pro muže Vás naučí řešit konfliktní situace nejen silou, ale i hlavou. Naučíte se chytré sebeobraně. Lektor, který založil systém reálné sebeobrany, Vás naučí, jak problémové situace řešit a jak se umět účinně bránit.
Cílová skupina: Muži všech věkových kategorií, kteří se chtějí naučit bránit sebe, svou přítelkyni, rodinu a přátele. Muži, kteří se chtějí cítit sebevědoměji .
Délka kurzu: 13 lekcí
Další info: Na online kurz se vztahuje garance vrácení peněz. Získáte neomezený přístup. Obdržíte certifikát o absolvování kurzu. Naučíte se osvědčené postupy a techniky, uvidíte modelové situace napadení a jaké jsou nejběžnější útoky na muže.
Požadováno: E-mail, heslo
Lektor: Petr Moučka – instruktor a zakladatel reálné sebeobrany Sorudo
odnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Sebeobrana pro muže – popis kurzu:

Sebeobrana pro muže byla, je a bude aktuálním tématem. Bohužel žijeme v době, ve které není těžké se dostat do konfliktu. Ať už budete v konfrontaci Vy, Vaše rodina, přátelé nebo třeba úplně někdo neznámý, vždy je dobré být na takovou nepříjemnou situaci připraven.

Online kurz Sebeobrana pro muže je tím nejlepším návodem, který si můžete sami vyzkoušet. Velkou výhodou je fakt, že si vše můžete zkoušet doma, např. s kamarádem a videa si můžete pouštět kolikrát potřebujete. V kurzu se naučíte, že ne vždy se musíte spolehnout na fyzickou sílu a zdatnost, ale že důležitou roli hraje i schopnost komunikace a způsob myšlení. Lektor kurzu, Petr Moučka, Vás jako zkušený instruktor a zakladatel reálné sebeobrany SORUDO, připraví na kritické situace. Jeho společnost vyškolila již více jak 5 000 lidí a sám má s bojovým uměním zkušenosti více jak 35 let.

Každý muž má hluboko v sobě zakořeněn instinkt lovce a bojovníka. Kurz Sebeobrana pro muže Vám pomůže probudit v sobě tyto skryté dovednosti. Stačí se podívat na jedny zprávy, aby člověk zjistil, že nebezpečí může skutečně číhat na každém rohu. Posezení s kamarády v hospodě se může velice snadno, bez Vašeho přičinění, změnit ve rvačku. Můžete být svědky kritické situace při každodenním venčení psa. Nepříjemných situací, do kterých se Vy nebo někdo ve Vaší blízkosti může dostat, je nesčetně mnoho a Sebeobrana pro muže Vás připraví na tyto situace a budete umět adekvátně reagovat.

Pokud se Vám násilí příčí, tak mějte na vědomí, že nejde jen o Vaši bezpečnost, ale i o bezpečnost Vašich dětí či příbuzných. Jde o otázku principu a zachování chladné hlavy. Pokud vidíte například dívku, kterou obtěžuje neznámý muž, nedělejte, že nic nevidíte a jednejte. Určitě byste si také nepřáli, když by Vám hrozilo nebezpečí, aby všichni dělali, že nic nevidí a pokračovali dál v chůzi. Naučte se bránit a nenechte si nic líbit. Sebeobrana pro muže má svůj smysl, jde přece nejen o Váš život.

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky