Angličtina pro velmi pokročilé C1Vyzkoušet ukázkový kurz ZDARMA
(před samotným spuštěním kurzu budete vyzváni k zadání e-mailu)

 

Angličtina pro velmi pokročilé C1 – parametry kurzu:

Téma kurzu: Řadíte se mezi zdatné angličtináře a chcete si svou úroveň angličtiny udržet a dále své znalosti rozvíjet? Online kurz Angličtina pro velmi pokročilé C1 Vám rozšíří obzory o další oblasti, ať už slovní zásoby nebo reálií v anglicky mluvících zemí.
Cílová skupina: Velmi pokročilí.
Délka kurzu: 4 kapitoly
Rozsah kurzu: 350+ multimediálních výukových stránek
100+ stránek s výkladem
400+ nových slovíček
200+ interaktivních a zábavných cvičení
okamžitý překlad vybrané věty či slova
neomezený trénink výslovnosti
neomezený trénink slovíček, frází, gramatiky a cvičení
autentické audio poslechy
video výklady
Kvalita kurzu: Metodika a studijní obsahy jsou vytvořené dle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky.
Záruka: Garance vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dnů.
Požadováno: Pouze e-mail
Lektor: Lektor z OJ
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Angličtina pro velmi pokročilé C1 – popis kurzu:

Není pro Vás problém vést konverzaci na jakékoliv téma, zvládáte gramatiku a většině slovních obratů rozumíte? Tak to se řadíte do kategorie zdatných angličtinářů a je důležité, abyste si svou jazykovou úroveň udržovali i nadále rozšiřovali, a to jak slovní zásobu, tak i vědomosti o anglicky mluvících zemí. Online kurz Angličtina pro velmi pokročilé C1 byl vytvořen pro ty z Vás, kteří nechtějí s angličtinou ztratit kontakt. Po absolvování kurzu budete schopni porozumět široké škále náročnějších textů, uceleně a plynule hovořit, aniž byste se zadrhli a budete umět vytvořit slohově i myšlenkově kompaktní text na velmi solidní úrovni.

Po absolvování online kurzu Angličtina pro velmi pokročilé C1 budete připraveni k mezinárodním zkouškám, zejména pak na zkoušky CAE Cambridge. Každý den Vám jsou v online kurzu k dispozici poslechy, výklady gramatiky, interaktivní cvičení, reálie z anglicky mluvících zemí a mnoho dalších zajímavostí. Veškerý obsah v kurzu si můžete libovolně dle Vaší potřeby procvičovat, a to kdykoliv a kdekoliv.

Obsah kurzu Angličitna pro velmi pokročilé C1 tvoří čtyři kapitoly. V první kapitole, nazvané zdraví, projdete lekce o tělu, zdravotních potížích, zdravotnictví a stravování. V druhé kapitole, nazvané sport, na Vás čekají lekce o sportovních hrách, aktivním odpočinku, profesionálním sportu a o míčových sportech. V předposlední kapitole, nazvané dějiny, se můžete těšit na královnu Alžbětu, královnu Viktorii a Římany. V poslední kapitole, nazvané kultura, na Vás čekají lekce o superhrdinech, ekologii a o vědě a technice.

Klikněte na tlačítko níže a pusťe se do toho!

Přejít na OBJEDNÁNÍ kurzu Angličtina pro začátečníky A1