Angličtina pro lékaře a zdravotní sestry B2Vyzkoušet ukázkový kurz ZDARMA
(před samotným spuštěním kurzu budete vyzváni k zadání e-mailu)

 

Angličtina pro lékaře a zdravotní sestry B2 – parametry kurzu:

Téma kurzu: Angličtina pro lékaře a zdravotní sestry B2 je online kurz, který Vás obohatí zejména širokou slovní zásobou, zlepšíte schopnost komunikace s pacientem i ostatním zdravotnickým personálem.
Cílová skupina: Pokročilí, zdravotnický personál (sociální pracovníci, studenti lékařských oborů, záchranáři, zdravotní sestry, medici, lékaři).
Délka kurzu: 4 kapitoly
Rozsah kurzu: Tematické okruhy:
tělo (části těla, systémy těla 1, systémy těla 2, revize)
zdravotní problémy (problémy a poruchy, revize)
nemocnice (buňka, léky, operace, revize)
u lékaře (jak se cítíte, zranění, komunikace, komunikace a revize)
Kvalita kurzu: Metodika a studijní obsahy jsou vytvořené dle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky a mezinárodních korpusů Univerzity Cambridge a Oxford. Po absolvování celého kurzu obdržíte certifikát, který můžete předložit svému zaměstnavateli nebo při pracovním pohovoru.
Záruka: Garance vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dnů. Možnost výměny kurzu do 14 dnů.
Požadováno: Pouze e-mail
Lektor: Neil z OJ
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Angličtina pro lékaře a zdravotní sestry B2- popis kurzu:

Online kurz Angličtina pro lékaře a zdravotní sestry B2 není zaměřen na gramatiku, jako hlavně na širokou slovní zásobu. Je tedy vhodný pro všechny, kteří se v lékařském prostředí pohybují (sociální pracovníci, lékařští studenci, záchranáři, zdravotní sestry, asistenci, medici, lékaři). Po absolvování kurzu se zlepší Vaše komunikace s pacientem i lékařským personálem, lépe porozumíte psanému textu. Angličtina pro lékaře a zdravotní sestry B2 je vhodný i pro ty, kteří chtějí své znalosti angličtiny rozšířit.  Výuka probíhá efektivní, zábavnou a poutavou formou, učit se můžete kdykoliv a kdekoliv.

Pokud Vám kurz z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jej vyměnit za jiný kurz, nebo Vám budou peníze vráceny zpět. Obavy tedy nemusíte mít žádné a můžete se s chutí pustit do svého vzdělávání.

Přejít na OBJEDNÁNÍ kurzu Obchodní angličtina pro znalé začátečníky A2