Antonín Baudyš učí výklad horoskopů svépomocí

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Antonín Baudyš učí výklad horoskopů svépomocí – parametry kurzu:

Téma kurzu: V kurzu Vás odborník Antonín Baudyš seznámí se všemi astrologickými znalostmi a dovednostmi. Ukáže Vám, jak si horoskop sestavit, i jak si ho správně vyložit. Můžete tak lépe poznat sami sebe a naplno využít potenciál Vašeho života.
Cílová skupina: Ti, kteří se zajímají o astrologii, chtějí se dozvědět více o sobě a lépe se poznat. Ti, kteří chtějí porozumět svému horoskopu a chtějí využít naplno potenciál svého života.
Délka kurzu: 128 lekcí
Další info: Na online kurz se vztahuje 30denní garance vrácení peněz. Získáte neomezený přístup. Přední český odborník na astrologii pro Vás připravil více jak 9 hodin videa.
Požadováno: E-mail, heslo
Lektor: Antonín Baudyš
Hodnocení:
Antonín Baudyš učí výklad horoskopů svépomocí
57.14% (7x)

Antonín Baudyš učí výklad horoskopů svépomocí – popis kurzu:

Horoskop je historicky nejstarším druhem psychologie, které lidstvo ovládá. Pomocí horoskopu jsme schopni najít správnou cestu životem a soulad duše. Pro pochopení astrologie nepotřebujeme dlouhé studie, pouze učení a rovnováhu.

Antonín Baudyš Vám vysvětlí všechny astrologické dovednosti a znalosti, které sám zná a vyučuje. Je odborníkem na téma horoskopů a předsedou astrologické asociace. Jeho výklad je srozumitelný a témata oboru vyčerpávající.

Videa v kurzu jsou uspořádána podle astrologických znamení, pohybu slunce a luny, astrologických planet, čtyř kvadrantů nebo dvanácti domů. Antonín Baudyš každý okruh vysvětlí a Vy pak budete schopni, po pochopení všech pojmů týkající se astrologie, sestavit si vlastní horoskop a najít správný cíl života.

Pro sestavení svého horoskopu, potřebujete znát přesné postavení planet v určitém čase a na příslušném místě. Potřebujete tedy vědět přesné určení místa události a co možná nejpodrobnější určení času. Obě tyto hodnoty se dosadí do vzorce pro výpočet horoskopu. Pomocí těchto informací, jste schopni si odpovědět na otázky nejbližší budoucnosti, vlivy planet na lidskou psychiku a fyzické tělo nebo například světové dění či politické souvislosti.

Dozvíte se, že mezi astrologické planety se řadí také slunce a luna a v novodobé astronomii se zahrnuli i planety Uran, Neptun, Pluto. Jsou to takzvaná transsaturnská tělesa. Zvěrokruh možná znáte. Je rozdělen do dvanácti astrologických znamení – Beran, Býk, Blíženci, Rak, Lev, Panna, Váhy, Štír, Střelec, Kozoroh, Vodnář a Ryby. Ta se dělí na mužská a ženská a dále podle čtyř živlů (voda, země, vzduch, oheň). Taky mohou být základní, pevná nebo pohyblivá. Dále tu jsou astrologické domy, což jsou úhlové výseče, kterých je dvanáct a odpovídají znamením horoskopu. A v neposlední řadě jsou tu aspekty, které označují vzájemné postavení dvou planet a tvoří několik základních řad.

V astrologii je toho mnoho k poznání. Antonín Baudyš je skutečným specialistou a práce ho baví a naplňuje. Poznejte s ním krásy horoskopu a naučte se, sestavit si svůj vlastní a předejít tak budoucím nezdarům. Budete mít své přednosti v hrsti a dokážete s nimi zlepšit svůj život. Kurz, Tvůj horoskop ti napoví, kdo jsi, je tím pravým učením, které Vám Antonín Baudyš může nabídnout.

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky