Jak se stát YouTuberem

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Jak se stát YouTuberem – parametry kurzu:

Téma kurzu: Jak se stát YouTuberem Vám v online kurzu prozradí Aneta Růžičková, která má YouTubering v malíčku. Dozvíte se, co YouTubering obnáší, co k němu potřebujete, jak videa točit a upravovat, jak vkládat do videí hudbu, titulky či jiné další efekty a v neposlední řadě, jak videa na YouTube vložit.
Cílová skupina: Ti, které láká se stát YouTuberem. Všichni, kdo rádi tvoří videa na různá témata a chtějí se se svým videem podělit s ostatními.
Délka kurzu: 15 lekcí
Další info: Na online kurz se vztahuje garance vrácení peněz. Získáte neomezený přístup. Obdržíte certifikát o absolvování kurzu. Od YouTuberky, která natáčí videa od svých 12 let, získáte cenné rady a tipy, jak docílit sledovanosti a popularity.
Požadováno: E-mail, heslo
Lektor: Aneta Růžičková – youtuberka AnyOli s více jak 26 000 odběrateli
Hodnocení:
Jak se stát YouTuberem
100% (1x)

Jak se stát YouTuberem – popis kurzu:

YouTube je nejsledovanější a největší videoportál pro sdílení souborů na internetu. Je to druhá nejpoužívanější webová služba na světě. Denně je přidáno okolo 300 hodin videí a je zaregistrováno miliardy přístupů. Stále nevíte, proč a jak se stát YouTuberem?

Kurz s Anetou Růžičkovou Vás přesvědčí o tom, proč s tím začít. Naučí Vás vše od základu. Od výběru techniky a stříhání či úpravy videí přes pomocné programy nebo renderování. Sama se natáčením videí zabývá od dvanácti let a má boháte zkušenosti, které ráda všem předá. Ví totiž, jak se stát YouTuberem, o kterého je zájem a umí natočit interesantní videa.

První video bylo publikováno v roce 2005 a jednalo se o komentovanou prohlídku expozice slonů. Původně byl server YouTube založen pro publiování domácích videí, později se rozrostl o hudební videoklipy nebo filmy či seriály. Sledovanost portálu je nevídaná. Jen v České republice server navštíví měsíčně okolo pěti milionů uživatelů. Nabídka se stále rozrůstá a s nimi i podporovaná kvalita videí. Rozmanitost a nápady, které nám dnešní doba nabízí, nás lákají k tomu, abychom sami začali s natáčením.

YouTubeři jsou dnes celebrity. Mladí tvůrci, kteří natáčejí videa a budují skupinu fanoušků. S nimi roste zájem, sledovanost a typy na další nápady. Fanoušci je milují pro bezprostřednost a přímost. Jde o kontakt člověka, který natáčí video doma před kamerou a diváka, který ho sleduje doma u počítače. Není zde žádná bariéra, která by je rozestupovala. Mladí lidé, na stejné vlně, se stejnými zájmy. Máte spoustu nápadů jak realizovat svá videa, ale nevíte jak se stát YouTuberem? Není nic jednoduššího, než si pustit kurz a naučit se vše od začátku.

Naučte se jak se stát YouTuberem, který zaujme svými videi. Vytvořte unikátní vlogy nebo let´s play videa a získej fanoušky po celém světe. Kurz s Anetou Vás na vše připraví a na Vás bude vydat ze sebe to nejlepší.

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky