Angličtina pro Husákovy děti metodou Imitum ®

Vyzkoušet ukázkový kurz ZDARMA

 

Angličtina pro Husákovy děti metodou Imitum ® – parametry kurzu:

Téma kurzu: Chtěli byste ovládat angličtinu, ale stále jste na záčátku a trápíte se se správnou výslovností? Díky jedinečné metodě Imitum ® se anglicky bez biflování snadno naučíte. Stačí 20 min. denně a již za pár týdnů budou Vaše výsledky znatelné, naučíte se komunikovat, rozšíříte slovní zásobu, naučíte se často používané fráze a mnohé další. Kurz Angličtina pro Husákovy děti metodou Imitum ® nabízí možnost vyzkoušet si prvních 7 dní zdarma.
Cílová skupina: Začátečníci a „věční studenti“.
Délka kurzu: individuální
Rozsah kurzu: 10 lekcí
více jak 2 000 vět
přes  2 500 unikátních slovíček
2 h 30 min mluveného slova
Kvalita kurzu: Touto metodou výuky se učí i agenti FBI a CIA a využívají ji studenti např. v Japonsku, Číně, Německu a dalších 10 zemích. Naučíte se správné výslovnosti, neboť v kurzu budete poslouchat jen rodilé mluvčí.
Záruka: Možnost vyzkoušet si prvních 7 dní ZDARMA. Pokud byste přesto usoudili, že Vám tento výukový systém nevyhovuje a Vaše angličtina se do roka výrazně nezlepšila, peníze Vám vrátíme.
Požadováno: Pouze e-mail
Lektor: Rodilí mluvčí
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Angličtina pro Husákovy děti metodou Imitum ® – popis kurzu:

Patříte mezi ty, kteří se stále snaží prokousat angličtinou, ale stále se Vám to nedaří a jste pořád na začátku? Šprtáte se stále dokola a dokola slovíčka a gramatiku, ale pořád to není ono? O správné výslovnosti ani nemluvě? Pokud se řadíte do této skupiny, máme pro Vás řešení! Angličtina pro Husákovy děti metodou Imitum ® je online kurz angličtiny, ve kterém Vám bude stačit 20 min. denně a během pár týdnů již budou znatelné Vaše výsledky.

Již nebudete muset docházet na hodiny, kde se nemůžete dle potřeby k učivu vracet a lekce jsou v pevně danou dobu. S kurzem Angličtina pro Husákovy děti metodou Imitum ® se můžete učit kdekoliv a kdykoliv, stačí Vám počítač a připojení k internetu. Navíc se může k danému učivu i vracet, nebo si ho dle potřeby opakovat.

Metoda učení Imitum ® využívá přirozených postupů k učení, takže se naučíte anglicky rychleji a efektivněji. V kurzu posloucháte pouze rodilé mluvčí, takže se naučíte perfektní výslovnosti.

Díky unikátní metodě učení se učíte až 5x rychleji a výsledky jsou znatelné již po 2-3 měsících. Navíc nic neriskujete, kurz si můžete na 7 dní bezplatně vyzkoušet a kdybyste i přesto měli dojem, že Vám kurz nevyhovuje a Vaše angličtina se do roka nezlepšila, peníze Vám vrátíme.

Vyzkoušet ukázkový kurz ZDARMA