Vstoupit zdarma do kurzu Jak se líčit správně?
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Jak se líčit správně? – parametry kurzu:

Téma kurzu: Pronikněte do tajů profesionálního líčení. Naučte se svépomocí nalíčit pro všední den i na jakoukoliv událost tak, aby vynikla Vaše přirozená krása a cítila jste se absolutně sebevědomá. Akné, jizvy, pupínky a jiné nedokonalosti pleti? Od teď už žádný problém, tento kurz Vám poradí, jak vše dokonale zamaskovat.
Cílová skupina: Každá žena, která chce vědět jak se líčit tak, aby ostatní obdivovali její krásu.
Délka kurzu: 8 kapitol, průměrná doba každé 15 minut
Další info: Možnost diskuze s lektorem na stránkách kurzu.
Požadováno: Jméno (bez příjmení), e-mail
Lektor: Michaela Baronová
Hodnocení:
Jak se líčit správně?
76.36% (11x)

Jak se líčit správně? – textový přepis videa:

Jak by se Vám líbilo, kdybyste se uměly nalíčit na jakoukoliv událost a přitom vypadat jako filmová hvězda z červeného koberce? Většina si myslí, že je to výhrada lidí s nějakým nadáním, ale tak to doopravdy není. Je to jen o správné technice a praxi.

Naučím Vás zde krok za krokem, jak se líčit správně a jak dosáhnout perfektního výsledku a poodkryji Vám pár triků ze světa profesionálů, které Vám práci usnadní. Uvidíte samy, že po absolvování kurzu, budete překvapeny, jak snadno a rychle se budete umět nalíčit na jakoukoliv příležitost.

Jmenuji se Michaela Baronová a jsem profesionální vizážistka již 5 let. Sama jsem si prošla cestou, kdy jsem o líčení a péči o pleť nevěděla skoro nic. Hodně jsem experimentovala a často se mi stávaly faux pas, které jsou stále vidět na rodinných fotkách. A samozřejmě jsem se pak na různých společenských akcích a ve škole necítila zrovna nejlépe, mému sebevědomí to rozhodně nepomohlo. Nakonec jsem se rozhodla své obavy z líčení překonat a zkusit to rovnou od píky. Na studiu kosmetičky mě svět vizáže doslova okouzlil. Nyní mám několik certifikátů od kosmetických firem a tři vizážistické. Pravidelně líčím u profesionálních fotografů, soukromé a veřejné akce jako jsou svatby, maturitní plesy a módní přehlídky. Také připravuji ženy na pohovory a důležité osobní události.

Vím, že každá žena a dívka se snaží objevit svou přirozenou krásu pomocí líčení a tato cesta bývá někdy dlouhá a kostrbatá. Proto jsem se rozhodla Vám tuto cestu zkrátit a podělit se s Vámi o taje dokonalého líčení.

Připravila jsem si pro Vás kurz zdarma. Naučím Vás zde, jak si správně vybrat make-up, od odstínů, přes konzistence, až po kryvost. A jak správně tento make-up nanášet aby vydržel. Zjistíme, jak ideálně líčit oči jakéhokoliv tvaru, aby zaujaly na první pohled. Také si ukážeme líčení pro každodenní nošení, které Vám dodá jiskru.

K získání tohoto kurzu zdarma stiskněte tlačítko u videa a já se na Vás budu těšit u prvního dílu.

Vstoupit zdarma do kurzu Jak se líčit správně?