Komplexní návod pro Microsoft Excel

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Komplexní návod pro Microsoft Excel – parametry kurzu:

Téma kurzu: Online kurz Komplexní návod pro Microsoft Excel Vám nabídne komplexní informace o práci v MS Excel od úplných základů až po práci se vzorci, funkcemi či grafy. Ušetřete svůj čas a buďte efektivnější.
Cílová skupina: Začátečníci i pokročilí. Podnikatelé, zaměstnanci, studenti i uchazeči o zaměstnání. Ti, kteří chtějí mít ucelené informace o MS Excel. Ti, kteří chtějí investovat do svého vzdělání, uspět u pohovoru, zvýšit svou kvalifikaci nebo plat či zefektivnit svou práci.
Délka kurzu: 103 lekcí
Další info: Na online kurz se vztahuje 30denní garance vrácení peněz. Obdržíte certifikát o absolvování kurzu. Získáte neomezený přístup. Od zkušeného lektora získáte ucelený návod pro Microsoft Excel.
Požadováno: E-mail, heslo
Lektor: Ing. Jiří Benedikt – konzultant, lektor, podnikatel
Hodnocení:
Komplexní návod pro Microsoft Excel
60% (2x)

Komplexní návod pro Microsoft Excel – popis kurzu:

Na trhu je dnes ohromná nabídka kurzů na práci s tabulkami, ale najít kvalitní návod pro Microsoft Excel, není jednoduché. To, co se Vám nyní dostává do rukou, je ojedinělý návod, kde svou podrobností a detaily překvapí všechny skupiny uživatelů tohoto produktu. Je totiž určený jak pro začátečníky, tak i pokročilé uživatele.

Umět dobře v Excelu je dnes podmínka ve většině zaměstnání. Sami ho můžete využít i v domácnosti nebo pro soukromé účely. Přehlednost a účelnost Excelu je totiž sama o sobě velmi přínosná, a kdo s ním denně pracuje, tak to moc dobře ví. Kurz je natolik obsáhlý, že se do něj vešlo úplně všechno, co byste od práce s ním čekali. Kurzem Vás provede Ing. Jiří Benedikt, jehož znalosti jsou nevídané. Pracuje jako konzultant, lektor a podnikatel. Pracoval v poradenské firmě, kde získal mnoho zkušeností s Excelem a učil své kolegy i klienty v několika zemích světa. Je tedy znalcem v oboru a zde představuje opravdu vypracovaný návod pro Microsoft Excel.

V kurzu se naučíte pracovat se všemi důležitými funkcemi. Ať jsou to základní operace se vzorci a podmínkou KDYŽ, ale i opomíjenou práci s textem. Významnou částí je získání znalostí v pokročilých funkcích, které dokáží práci velmi zjednodušit. Jejich znalost určitě využijete i v praxi. Dozvíte se o podmíněných, pokročilých a chytrých funkcích a na závěr na Vás čekají grafy s logickými popisky, více osami a trendovými křivkami. Že vůbec nerozumíte? Tak si pusťte tento nabitý návod pro Microsoft Excel a staňte se experty.

V šesti hodinách si proberete 103 lekcí a po zakoupení, se můžete ke kterékoliv lekci vracet stále dokola. Zvýšíte si kvalifikaci na takovou úroveň, že po dokončení kurzu získáte Certifikát o absolvování kurzu. A umíte si představit, jakou tohle představuje výhodu při hledání zaměstnání? Tak neváhejte a pojďte do toho.

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky