Zdravé hubnutí a očista těla

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Zdravé hubnutí a očista těla – parametry kurzu:

Téma kurzu: Lektor tohoto online kurzu, Tomáš Reinbergr, Vás naučí, jak díky jednoduchým radám a tipům zlepšit svůj stávající stav. Dozvíte se, jak správně jíst, pít a hýbat se, abyste zlepšili trávení, flexibilitu, spánek a získali energii do života. Už po prvním měsíci jsou změny znatelné.
Cílová skupina: Kurz je vhodný pro ty, kteří chtějí získat více životní energie, zlepšit trávení, zhubnout, zlepšit spánek nebo flexibilitu.
Délka kurzu: 7 lekcí
Další info: Na online kurz se vztahuje 30denní garance vrácení peněz. Získáte neomezený přístup. Obdržíte certifikát o absolvování kurzu. Získáte osvědčené metody a techniky, díky kterým zlepšíte svůj spánek, zlepšíte fyzickou výkonnost a zhubnete. Lektor navíc nabízí elektonickou konzultaci.
Požadováno: E-mail, heslo
Lektor: Tomáš Reinbergr – kouč, meditátor
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Zdravé hubnutí a očista těla – popis kurzu:

S harmonií našeho těla souvisí náš životní styl. Pohyb, strava, zaměstnání, stres. To všechno jsou faktory, které ovlivňují činnost vnitřností a mysli.

Tomáš Reinbergr je podnikatelem a meditátorem. Jeho experimenty jsou ohromující a studie, které absolvoval, kolosální. Pomocí jeho pokynů, jste schopni přejít na dráhu zdravého životního stylu a v kurzu, Fitkoučink – jak být fit, se naučíte o pravidelnosti stravování, spánku i pohybu. Zdravé hubnutí souvisí se správnou životosprávou a to se naučíte v kurzu.

Dnes jsou lidé v jednom kole. Je to práce, rodina, každodenní starosti. Mezi těmito aktivitami, nemají čas se najíst, napít, nebo se pořádně vyspat a dodat tělu potřebnou energii na zvládnutí takových nároků. Pak přicházejí zdravotní problémy, stres, únava, obezita nebo končící vztahy. Naučit se správně o sebe dbát je velice těžké, ale je nutné zařadit tyto činnosti do běžných součástí dne. Naučte se pravidelně pít a pokud možno i stravovat. Vymezte si část dne, která bude patřit jen Vám. Ať je to půl hodina, nebo dvě. Vyčistit mysl, odpoutat se od stresu a užít si minuty jen sami pro sebe. Pokud to jde, naučte se pravidelně spát a to minimálně šest hodin denně. Méně kofeinu, více spánku. Uvidíte, že i Vaše aktivita během dne stoupne a podrážděnost bude pryč.

Další věcí, na kterou je třeba dbát, je pravidelný pohyb. Stejně jako je důležitý odpočinek, tak je důležitá i fyzická aktivita, která zdravé hubnutí neodmyslitelně doplňuje. Obezita v dnešní době roste do alarmujících čísel a jsou to především rodiče, kteří dávají špatný příklad svým dětem. Zdravé hubnutí zahrnuje pohyb a stravu bez cukrů a tuků. Dnes je pestrý výběr sportovních aktivit a Vám stačí, vybrat si tu svou. Lze začít od chůze, přes kolo, plavání až po brusle či tenis. Jsou indoorové aktivity, jako je lezení po stěně, aerobik, florbal či pilates nebo jóga. Opravdu si stačí jen vybrat. Minimálně půlhodinu denně si vymezte pro pohyb. Uvolní Vás více než pití kávy či sledování televize.

Zdravé hubnutí má svůj smysl. Není nic jednoduššího, než s ním začít ihned a zlepšit svůj životní styl.

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky