Vstoupit zdarma do kurzu Šťastné ženy můžeme být všechny
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Šťastné ženy můžeme být všechny – parametry kurzu:

Téma kurzu: Naučte se chápat své ženství, pochopit prožitky svého těla, najít si cestu ke svému vědomí, díky jedinečným meditačním metodám.
Cílová skupina: Ženy, které chtějí objevit svou skrytou sílu a využít ji v dalším životě.
Délka kurzu: 9 kapitol, průměrná doba každé 20 minut
Další info: Možnost diskuze s lektorem na stránkách kurzu.
Požadováno: Jméno (bez příjmení), e-mail
Lektor: Ivana Megová
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Šťastné ženy můžeme být všechny – textový přepis videa:

Dobrý den, jmenuji se Ivana Megová a 9 let vedu kurzy pro ženy. Kurzy, které ženy vedou k sobě, ke svým prožitkům, ke svému tělu, k sebe přijetí, k lásce.

Nejprve jsem vystudovala pedagogiku, poté jsem se zabývala psychologií. Po letech oficiálního psychologického vzdělávání, přišel v mém životě zlom. Po 14 letech manželství můj muž přišel s tím, že mě opouští. Byla jsem ve 2. měsíci těhotenství a zhroutil se mi svět. Na začátku 5. měsíce jsem potratila, muž odešel, nastala tma. Tma trvala téměř celý rok. Přicházely ke mně vlny žalu, smutku, transformace, vzteku, zoufalství. A občas někdy mezi tím se vynořila myšlenka, nesmíš připustit, aby ses stala zatrpklou ženou, která přenáší své zklamání na své okolí. Možná právě ona věta, která mi nedovolila zůstat v té tmě napořád, mě přivedla k novému směru. Ke směru, který otevřel cestu k mému ženství, k mému naplnění, k mé touze, k mé sexualitě. Otevření všech věcí, které dělá ženu ženou.

Navštěvovala jsem spoustu dalších kurzů – tantrických, šamanských, konstelačních. A náhoda mě přivedla k tomu, že jsem začala vést kurzy pro ženy. Mými kurzy prošly stovky žen. Od kurzů večerních po dlouhodobé, několikavíkendové, několikaleté. A začala jsem předávat, to co jsem se naučila, ostatním ženám. Ukázala jsem jim, že prostě občas je třeba některé věci ukončit. Ukončit věci, které se přežily. Že všechno má svůj začátek a má to svůj konec. Ukázala jsem jim, že v cyklu ženy a měsíce, jsou období, kdy je potřeba se odevzdat a plynout. A kdy je potřeba se nabít energií a říct si dost, když už se to přežilo. Říct dost, pokud už mně někdo příliš zasahuje do mých vlastních hranic.

V současné době žiju velmi spokojeným životem se svým novým partnerem a s malou holčičkou, která se mi narodila na den přesně po mém synovi. A díky této velké změně a díky tomu, že jsem překonala svůj bod zlomu, postupně učím i ostatní ženy, aby měly spokojenější životy. A mnoho žen, které prošly mými kurzy, změnily svá partnerství, pokud se ta partnerství už přežila. Přibraly nebo zhubly, dokonce někdy otěhotněly, ačkoliv předtím otěhotnět nemohly. Začaly menstruovat, pokud předtím měly menstruační poruchy. Začaly si připadat atraktivní, svěží, optimistický, radostný do života. Najednou se jim vlila krev do žil. Objevily nový svět. Svět ženství, svět cyklů, svět temnoty, ale také světla. Svět radosti, lásky, staly se něžné, dynamické. Staly se ty, které ohraničují svoje hranice, staly se těmi, které se dokáží odevzdat, plynout, které se dokáží otevřít, přijmout svá těla.

A stejným způsobem bych chtěla pozvat já Vás ke kurzům, které se mnou můžete projít. Chtěla bych Vám ukázat archetypy žen v jejich životě. To, jakým způsobem ovlivňují vnímání světa. To, jestli v jejich životě jsou všechny ty formy, které mohou ženy nabývat. Aby si mohly přizvat ten archetyp, který jim bude nápomocen. Který jim pomůže v jejich dané konkrétní situaci, aby se dokázaly odevzdat a aby dokázaly říct ne, pokud je potřeba říct ne. Nějakému člověku, nějakému zaměstnání, nějakému místu. V kurzech, které nabízím, se z počátku naučíte, jak celý systém funguje.

Chcete-li se dozvědět něco nového o archetypech žen, vstupte spolu se mnou do kurzu zdarma pomocí tlačítka a já se s Vámi moc ráda budu těšit na příště.

Vstoupit zdarma do kurzu Šťastné ženy můžeme být všechny