Jak se zbavit trémy a začít mluvit na veřejnosti

Vstoupit zdarma do Kurzu obchodních dovedností od Pavla Fary - Radost z prodeje
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Jak se zbavit trémy a začít mluvit na veřejnosti – parametry kurzu:

Téma kurzu: Jak se zbavit trémy a začít mluvit na veřejnosti je online kurz, díky kterému zlepšíte své vyjadřovací schopnosti, zbavíte se trémy, naučíte se navázat a udržet oční kontakt i jak správně gestikulovat s rukama. Dozvíte se, jak pracovat s hlasem, jak se zbavit všech výplňových slov i zvuků. Budete vědět, jak správně použít dikci tak, aby Vám bylo vždy dobře rozumět.
Cílová skupina: Všichni ti, kteří chtějí zlepšit svůj projev, jak z osobních, tak i z profesních důvodů.
Délka kurzu: 14 lekcí
Požadováno: E-mail a heslo
Lektor: Petr Jasinski – školitel a konzultant v oblasti komunikace a prezentování
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Jak se zbavit trémy a začít mluvit na veřejnosti – popis kurzu:

Tréma je psychický strach, který nás ovlivňuje na každém kroku našeho života. Jak ve vyjadřování těla, tak i samotné řeči. Co dělat pro to, aby nás strach neovládal? Jak se zbavit trémy a začít mluvit na veřejnosti? To Vám napoví kurz, který se na téma trémy a hovoření před lidmi zabývá.

Proč byste měli kurz vůbec zapínat, jsou tu jednoduché argumenty. S trémou těžko někoho oslníte. Můžete se díky ní dostat do velkého stresu a Váš výkon nebude kvalitní. Začnete se třást, mnout si upocené ruce, koktat nebo naopak mluvit rychle a opakovat se. Váš mozek se nebude soustředit na ty správné myšlenky a Vy nakonec propadnete panice a bude to ukázkový propadák. Zdokonalení řeči má svůj význam. Už jen pro použití v běžném životě. Téměř každý den se setkáváte se situacemi, kdy je potřeba ovládnout svou trému a ukázat, že máte dost argumentů a umíte jednat s lidmi. Znalosti využijete při pracovních pohovorech, úvodních projevech nebo i před přáteli.

Lektor Petr Jasinski je mistrem daného tématu. Jeho výkony jsou přesvědčivé a triky, které nabízí k lepšímu zdokonalení komunikace, jsou k nezaplacení. Zabývá se školením a konzultacemi spoustu let, takže má co nabídnout. Jeho praxe a hodnocení klientů mluví za vše.

Zkrátka na to, jak se zbavit trémy a začít mluvit na veřejnosti, přijdete po zhlédnutí kurzu a poctivém trénování. Jako bonus si můžete stáhnout pracovní sešit, který je nezbytný pro sledování Vašeho zlepšování. V sešitu si zaznamenáte oblasti, které již ovládáte dobře a naopak co je potřeba procvičit. Rozhodnout se pro kurz není nic složitého. Pokud Vás trápí zmíněné strasti, nebudete dlouho přemýšlet. Videa jsou úžasně jednoduchá a v každém se naučíte být o krůček lepší ve vyjadřování a soustředění. Pan Jasinski mluví velice profesionálně a bude Vás svým výstupem určitě bavit.

Pokud máte opravdu tak velký strach a nechcete vědět jak se zbavit trémy, tak si kurz nepouštějte. Buďte dál stresovaní a vytížení maličkostmi. Ale jestli se nebojíte a naopak jste zvědaví nebo potřebujete nutně pomoci s danou problematikou, zapněte si kurz. Možná v sobě objevíte další vlastnost, kterou jste ani netušili. Že jste vlastně výborní řečníci a mluvení před lidmi Vás baví a dodává sebejistoty. Nebo začnete dostávat pochvaly za semináře a lepší nabídky k práci. Mluvení a vyjadřování těla bez trémy poznáte na dálku. Člověk je uvolněný, mluví v pohodě, nebojí se. A to chceme přece všichni. Vystupovat na veřejnosti v klidu, sebejistě a vědět jak se zbavit trémy.

Vstoupit zdarma do Kurzu obchodních dovedností od Pavla Fary - Radost z prodeje