Angličtina pro děti unikátní metodou Imitum ®

Vyzkoušet ukázkový kurz ZDARMA

 

Angličtina pro děti unikátní metodou Imitum ® – parametry kurzu:

Téma kurzu: Chcete, aby Vaše dítě zvládalo hravě angličtinu? Díky jedinečné metodě Imitum ® se ji bez biflování snadno naučí. Výuka probíhá zábavnou formou, s rodilými mluvčími, stačí 20 min. denně a Vaše dítě bude připraveno zvládnout i maturitní zkoušku. Kurz Angličtina pro děti unikátní metodou Imitum ® nabízí možnost vyzkoušet si prvních 7 dní zdarma.
Cílová skupina: Žáci základních a středních škol.
Délka kurzu: individuální
Rozsah kurzu: přes 60 lekcí
více jak 700 vět
přes 800 unikátních slovíček
44 min. mluveného slova
Kvalita kurzu: Touto metodou výuky se učí i agenti FBI a CIA a využívají ji studenti např. v Japonsku, Číně, Německu a dalších 10 zemích. Vaše dítě se naučí anglicky efektivně, zábavně a hravě.
Záruka: Možnost vyzkoušet si prvních 7 dní ZDARMA. Pokud byste přesto usoudili, že Vám tento výukový systém nevyhovuje a Vaše angličtina se do roka výrazně nezlepšila, peníze Vám vrátíme.
Požadováno: Pouze e-mail
Lektor: Rodilí mluvčí
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Angličtina pro děti unikátní metodou Imitum ® – popis kurzu:

Využijte jedinečné příležitosti učení angličtiny online. Vaše dítě nemusí docházet na doučování, na které většinou, když se z jakéhokoliv důvodu nedostaví, hodinu zmešká a peníze propadnou. S kurzem Angličtina pro děti unikátní metodou Imitum ® se Vaše dítě může učit kdekoliv a kdykoliv. Navíc se může k danému učivu i vracet, nebo si ho dle potřeby opakovat.

Metoda učení Imitum ® využívá snadných, hravých postupů, takže se Vaše dítě naučí anglicky rychleji, přirozeněji a efektivněji. V kurzu posloucháte pouze rodilé mluvčí, takže se naučíte perfektní výslovnosti. Kurz je vhodný jak pro žáky základních škol, tak i pro žáky středních škol, které i výborně připraví na maturitní zkoušku z anglického jazyka.

Díky unikátní metodě učení se děti učí až 5x rychleji a výsledky jsou znatelné již po 2-3 měsících. Navíc nic neriskujete, kurz si můžete na 7 dní bezplatně vyzkoušet a kdybyste i přesto měli dojem, že Vám kurz nevyhovuje a Vaše angličtina se do roka nezlepšila, peníze Vám vrátíme.

Vyzkoušet ukázkový kurz ZDARMA