Internetový marketing pro začátečníky

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Internetový marketing pro začátečníky – parametry kurzu:

Téma kurzu: Lektor tohoto online kurzu, Karel Izera, který je zkušený online marketér, Vás naučí vše o současné nejefektivnější propagaci – o online marketingu. Dozvíte se, jaké nástroje jsou pro online marketing nejvýhodnější, jak reklamu správně a efektivně cílit, jak zvýšit návštěvnost Vašeho webu, blogu či e-shopu, nebo jak správně vyhodnotit online kampaňě.
Cílová skupina: Ti, kteří chtějí zvýšit návštěvnost svého e-shopu, blogu nebo webových stránek. Začátečníci s žádnou nebo minimální zkušeností s online propagací. Marketéři, kteří si chtějí své znalosti doplnit o nové informace.
Délka kurzu: 20 lekcí
Další info: Na online kurz se vztahuje garance vrácení peněz. Získáte neomezený přístup. Obdržíte certifikát o absolvování kurzu. Od profesionála s několikaletou praxí získáte cenné rady a tipy, které ocení zejména začátečníci.
Požadováno: E-mail, heslo
Lektor: Karel Izera – zkušený online marketér
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Internetový marketing pro začátečníky – popis kurzu:

Online marketing zahrnuje online reklamy, online komunikaci a online výzkum. Všechny tyto aktivity jste schopni ovládnout pomocí online marketingu. Pokud nevíte jak tyto činnosti spojit v jednu, jste na správné adrese.

Kurz, Průvodce světem online marketingu, Vás naučí ty nejlepší základy, které Vám pomohou zorientovat se v problematice a vysvětlí ukazatele marketingu a chování zákazníků. Karel Izera, je zkušený marketér s několikaletou praxí právě s marketingem a nyní se zaměřuje na internetový marketing, který má svou budoucnost.

Základem je pochopení, co Vám internetový marketing přinese a jak usnadní práci. K pochopení těchto otázek Vám nejlépe pomůže právě kurz. Naučíte se jak vyhledat reklamu a jak fungují bannery nebo kontextové reklamy. Zjistíte co je PPC a jak fungují impresní kampaně. Získáte užitečné informace k chování srovnávačů a sociálních sítí. A také se sami můžete naučit, jak co nejlépe oslovit zákazníka a jak zjistit jeho potřeby.

Internetový marketing je nástrojem, který Vám pomůže zvýšit návštěvnost Vašeho webu, blogu nebo firmy. Důlěžité je poznat, kam zacílit svou reklamu tak, aby byla účinná a přinášela zisk. Přineste užitek nejen sobě, ale hlavné zákazníkům, kteří reagují na každý podnět. Počítejte i s tím, že dnes se online marketingem rozumí nejen reklama na internetu, ale i v televizi a v mobilech. Je potřeba vědět a znát, jak zacílit správně a efektivně. Dnes je to především o reklamě, poptávce a nabídce. Nabídněte co nejlepší reklamu Vašeho produktu, nebo firmy a zákazníci se jen pohrnou. Zajímavá upoutávka nabízeného zboží, je totiž tím pravým lákadlem pro Vaše klienty.

Ideální je naučit se ovládat internetový marketing sám. Pokud si budete někoho najímat, stojí Vás to zbytečně další finance a navíc nemusí být daný člověk objektivní. Vy sami nejlépe víte, jaké produkty nabízíte, co píšete na blogu, nebo o co je zájem. Naučte se tedy ovládat ho sami a získejte zkušenosti a výhodu, kterou nikdo jiný nemá.

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky