Malování zvířat technikou dry brush

Vstoupit zdarma do kurzu Kurz olejomalby - metodou Bob Ross ®
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Malování zvířat technikou dry brush – parametry kurzu:

Téma kurzu: Namalujte unikátní technikou pandu, zebru nebo lva. Po absolvování kurzu budete umět namalovat krásné zvíře jako malíř.
Cílová skupina: Všichni, kteří se chtějí naučit malovat krásná zvířata. Není potřeba mít výtvarné nadání. Kurz je vhodný pro úplné začátečníky.
Délka kurzu: 13 kapitol, průměrná doba každé 25 minut
Další info: K jednotlivým malbám máte k dispozici ke stáhnutí soubory se vzorem malby i podklad pro skicu.
Požadováno: e-mail, heslo
Lektor: Pavel Michalica
Hodnocení:
Malování zvířat technikou dry brush
100% (2x)

Malování zvířat technikou dry brush – popis kurzu:

Vítejte v kurzu jak malovat zvířata a hlavně, jak je namalovat snadno. Uvidíte několik obrázků, a v podstatě budete po tomto online kurzu schopni si takové obrázky namalovat v pohodlí domova.

Budeme si ukazovat postup malby pandy, zebry a nádherného lva. Naučíme vás tuto unikátní techniku dry brush, kdy budeme nanášet akryl a olej. Ukážeme si, jakým způsobem dále malby barevně vytónovat.

Tuto techniku malování dry brush lektor Pavel Michalica zatím vyučoval pouze na živých kurzech, nyní si ji můžete vyzkoušet i online, z pohodlí vašeho domova, kdykoliv budete mít na malování obrázků chuť. Techniku malování dry brush lektor Pavel naprosto miluje. A víte proč? Protože je jednoduše úžasná a jednoduchá a zvládne ji naprostý laik, i ten, kdo si o sobě myslí, že nemá žádný umělecký talent.

Přesvědčit se o tom, že namalovat krásný obraz zvládne i úplný začátečník a nemalíř, se můžete v jednom z videí. V druhém videu, které je zdarma, bude společně s lektorem obraz malovat i Eva, která nikdy takovýto obraz nemalovala. A jak si Eva poradila s technikou dry brush a jak dopadl její obraz? To se dozvíte ve druhém videu po stisknutí tlačítka „Vstoupit ZDARMA do kurzu“.

Online kurz Malování zvířat technikou dry brush nabízí unikátní techniku malování, kterou zvládne každý, takže stiskněte tlačítko a vstupte zdarma do kurzu.

Vstoupit zdarma do kurzu Kurz olejomalby - metodou Bob Ross ®