AngularJS pro začátečníky

Vstoupit zdarma do kurzu Pletení z pedigu
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění jména/přezdívky, e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Angular pro začátečníky – parametry kurzu:

Téma kurzu: Online kurz Angular pro začátečníky je praktický návod na programování aplikace od úplných základů. Tento kurz je koncipován prakticky, jako praktická ukázka programování aplikace od úplných základů. Žádná zbytečná teorie, vše je probráno prakticky.
Cílová skupina: Začátečníci i „věční“ začátečníci v programování, bez nutnosti znalosti jazyka JavaScript.
Délka kurzu: 20 videí o délce 143 minut
Rozsah kurzu: úpravy ve webové aplikaci
získávání a zpracování vstupních hodnot
řazení záznamů
díky tomuto kurzu si zvládnete naprogramovat svou webovou aplikaci
Požadováno: Jméno (bez příjmení), e-mail
Lektor: Ing. Pavel Kříž
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Angular pro začátečníky – popis kurzu:

Angular je JawaScriptový webový framework, se kterým vytvoříte dokonalé webové aplikace a stanete se mistry v programování. Angular pro začátečníky je tím nejlepším startem pro tvoření aplikací.

Ing. Pavel Kříž, Vás provede kurzem a jako zkušený učitel a lektor s dlouhodobou praxí Vám pomůže s rozvojem schopností a znalostí. Naučí Vás jak si vyrobit jednoduchou webovou aplikaci s několika řádky a vysvětlí co je to controller, direktivy nebo načne téma filtrů. Kurz, Angular pro začátečníky, Vám nabídne ke zhlédnutí 20 videí a s jejich pomocí zvládnete jednoduché programy. Videa jsou natočená velmi praktickým a ukázkovým způsobem, takže uvidíte ihned výsledek a nebudete zatíženi zbytečnou teorií.

Angular se zaměřuje na tvorbu single page aplikací. Jsou to aplikace, které většinou využívá server jako zdroj a úložiště dat. Ta jsou následně vykreslována JawaScriptem. Bez jeho podpory jsou stránky nefunkční. V praxi to probíhá tak, že se stáhnou JawaScripty, které jsou potřeba a určí se jim, jaký mají zobrazit obsah. Poté se stáhnou nezbytná data a vypíší se pomocí HTML kódu do konstrukce aplikace. Nakonec se provážou události s ovládacími prvky a vznikne webová aplikace.

Angular je volně dostupný na webu a jeho největším přispěvatelem je momentálně Google, který ho v roce 2009 založil. Je navržen tak, aby pomohl oddělit zobrazovací a aplikační logiku. Není třeba znát pokročilé znalosti programování a díky tomuto členění je většina aplikační logiky obsažena v controlleru. O něm získáte nezbytné informace právě v kurzu. Navíc si Angular sám hlídá změny. Kontroluje je a je schopen, po ověření DOMU, aktualizovat view template do nového stavu. Není tedy nutné znovu vypisovat celý postup. Filtry pak slouží ke snadným změnám hodnot, které se zobrazují ve view template.

Pokud Vás zaujaly informace ke kurzu, není důvod váhat. Angular pro začátečníky je tím vhodným vzděláním, které Vás naučí vytvářet webové aplikace a neztratíte se v jejich úpravách a požadavcích.

Vstoupit zdarma do kurzu Pletení z pedigu