WordPress návod pro začátečníky

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

WordPress návod pro začátečníky – parametry kurzu:

Téma kurzu: V kurzu WordPress návod pro začátečníky se naučíte krok za krokem vybudovat si vlastní web. Není třeba znát programování k tomu, abyste si vytvořili web, na kterém budete umět vkládat a editovat text, fotky, videa nebo vytvářet kontaktní formulář. Naučíte se vše od zakoupení domény a hostingu až po kompletně sestavený a funkční web.
Cílová skupina: Začátečníci v tvorbě webů. Všichni, kdo si chtějí vytvořit vlastní web a nechtějí se učit složité programování. Ti, kteří již svůj web na WordPressu mají a chtějí si rozšířit obzory.
Délka kurzu: 20 lekcí
Další info: Na online kurz se vztahuje garance vrácení peněz. Získáte neomezený přístup. Obdržíte certifikát o absolvování kurzu. Odborník s 10letou praxí Vás naučí krok za krokem sestavit web bez nutnosti programátorské znalosti.
Požadováno: E-mail, heslo
Lektor: Petr Macháček – programátor a online marketér s více jak 10letou praxí
odnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

WordPress návod pro začátečníky – popis kurzu:

Pokud přemýšlíte o založení vlastních webových stránek, zde nabízíme WordPress návod, který Vás vším provede. WordPress je jednoduchý publikační systém, který Vám pomůže s vytvořením vlastního webu.

Kurz, WordPress návod pro začátečníky, je tím nejlepším systémem, kde si můžete založit web. Je to velice jednoduché a v kurzu se naučíte, jak vše podrobně funguje. Provede Vás jím Petr Macháček, programátor webů a e-shopů. Podílel se na tvorbě stovky webů a jeho znalosti jsou velmi podrobné.

WordPress je dle statistik, jako využíváný systém pro správu obsahu, používán na více než 25% webech po celém světě. Vytvořit doménu si můžete zdarma a je dostupná i ve variantě com. V roce 2010 se dokonce dostal na sedmou příčku v soutěži Křišťálová lupa. Vývoj WordPressu stále podléhá požadavkům jeho zakazníků. Začal verzí 1.5 a nyní už je ve verzi 4.4. Zajímavostí je, že jednotlivá vydání jsou pojmenovaná podle znamých jazzových hudebníků. Navíc se pravidelně konají tzv. WordCampy, které se týkají čehokoliv co s tématem souvisí.V České republice se konají až od roku 2014 a organizují je dobrovolníci, kteří chtějí předat své znalosti.

WordPress návod, který jste si právě otevřeli, Vás podrobně seznámí se všemi informacemi, které potřebujete znát. Založit si účet není vůbec složité, ale pokud jste na stránce poprvé je užitečné vědět, čemu věnovat pozornost. V kurzu se třeba dozvíte co to vlastně doména a hosting jsou a jak je zakoupit. Kde si nastavíte e-mail, jak upravovat obrázky či videa nebo k čemu slouží pluginy a widgety. Jak vůbec probíhá základní instalace a co si nastavit, aby web fungoval. Zjistíte také, jak je možné sledovat návštěvnost nebo jak lze propojit web s Facebookem.

V kurzu je 20 videí, které Vám předají důležité rady a typy na zdokonalení vlastního webu. WordPress návod je tím nejlepším, čím můžete začít, aby Váš web byl prospěšný a účelný. Vytvořte si web na WordPressu a staňte se úspěšnými.

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky