Vstoupit zdarma do kurzu Pletení z pedigu
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Jak se naučit kouzlit – parametry kurzu:

Téma kurzu: Kurz Jak se naučit kouzlit naučí každého nadšence čar a kouzel základní dovednosti kouzlení. Po absolvování kurzu z Vás bude skutečný kouzelník, který pobaví své okolí. Kdo jiný by měl online kurzem provázet, než přední český iluzionista Pavel Kožíšek. Naučíte se kouzlit odkudkoliv s předměty, které snadno naleznete u Vás doma.
Cílová skupina: Kouzelníci začátečníci i pokročilí (děti od 9 let).
Délka kurzu: 6 kapitol, průměrná doba každé 26 minut
Další info: Každý účastník kurzu získává zdarma vstupenku na velkolepou šou do Divadla kouzel Pavla Kožíška.
Požadováno: Jméno (bez příjmení), e-mail
Lektor: Pavel Kožíšek
Hodnocení:
Jak se naučit kouzlit
100% (1x)

Jak se naučit kouzlit – textový přepis videa:

Náš kouzelnický kurz je určen pro úplně všechny bez rozdílu věku. Dětem doporučuji minimálně od 9 let, ale troufám si tvrdit, že naše kouzla neurazí ani dospělého. K našim kouzlům nebudete potřebovat žádné speciální kouzelnické rekvizity, všechno, s čím budeme čarovat, si snadno obstaráte doma. Náš kurz je určen těm, kteří se z časových nebo finančních důvodů nemohou zúčastnit mých kurzů v Divadle kouzel nebo našeho letního kouzelnického tábora.

Online kurz Jak se naučit kouzlit je určen jak úplným začátečníkům, kteří ještě žádná kouzla neumí, dále kouzelníkům začátečníkům, kteří kouzlí sami pomocí kouzelnických sad, knížek, videí apod. a dále kouzelníkům pokročilejším, kteří zde své kouzelnické umění pod vedením Pavla Kožíška zdokonalí a naučí se důležitá kouzelnická tajemství a zajímavosti.

Jako zajímavost si ukážeme některé kouzelnické rekvizity a prozradíme si, na jakém principu fungují. To není úplně běžné, protože Vy si normálně musíte kouzelnickou rekvizitu koupit a teprve poté se dozvíte, jak kouzelnický trik funguje. A my Vám jako bonus ukážeme některé kouzelnické rekvizity předem.

Naučíte se krok za krokem naprosto překvapující neskutečně efektní, zábavná a přitom na předvedení velice jednoduchá kouzla, která se zvládnete naučit doslova během několika pár minut. Pomocí našeho online kouzelnického kurzu Jak se naučit kouzlit se z každého stane opravdový kouzelník a zábavný společník.

Klikněte na tlačítko u videa a vstupte zdarma do online kurzu Jak se naučit kouzlit.

Vstoupit zdarma do kurzu Pletení z pedigu