Vstoupit zdarma do kurzu Pletení z pedigu
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Jak hrát na kytaru – parametry kurzu:

Téma kurzu: Pokud Vás láká hra na kytaru a neměli jste dosud příležitost se na tento hudební nástroj naučit, je kurz Jak hrát na kytaru přímo pro Vás. Naučí Vás základní důležité věci, které by začátečník měl zvládnout. Po absolvování kurzu budete schopni zahrát jednodušší písničky podle zpěvníku.
Cílová skupina: Začátečníci.
Délka kurzu: 10 lekcí, průměrná doba každé 15 minut
Rozsah kurzu: 1. lekce: Kytara a její představení
2. lekce: Akord
3. lekce: Doprovod
4. lekce: Výběr 1. písničky
5. lekce: Píseň Tři kříže
6. lekce: Kytarová technika vybrnkávání
7. lekce: Další techniky hraní
8. lekce: Tlumení levou rukou
9. lekce: Tříčtvrťový takt
10. lekce: Píseň Bláznova ukolébavka
Požadováno: Jméno (bez příjmení), e-mail
Lektor: Jiří Kynčl
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Jak hrát na kytaru – textový přepis videa:

Ahoj, chcete si zahrát na kytaru s kamarády, nebo jen tak sami pro sebe? Připravili jsme pro Vás rychlokurz kytary, který je určený pro začátečníky a měl by ho zvládnout úplně každý.

Jmenuji se Jirka Kynčl a hraji v kapelách Malý Ryby a Bug’n’Dub. Učení na kytaru se věnuji již desátým rokem, a to jak soukromně, tak vedu i kytarový portál nanastroj.cz.

Během tohoto online kurzu se naučíte všechny důležité věci, které by začátečník měl zvládnout, jako jsou tóny na hmatníku, akordy, jednodušší doprovody. Všechno si budeme ukazovat na konkrétních písničkách a výsledek by měl být takový, že dokážete zahrát jednodušší písničky podle zpěvníku.

To, jak rychle zvládnete tento kurz, bude hodně záležet na Vás. Je potřeba trošku cvičit, věnovat se té kytaře, a to někomu může zabrat měsíc, někomu kratší dobu a někomu zase delší dobu. Jediné co budete potřebovat je kytara, může být klidně starší, jde jenom o to, aby měla struny.

Láká Vás hra na kytaru? Klikněte na tlačítko u videa a vstupte zdarma do online kurzu Jak hrát na kytaru.

Vstoupit zdarma do kurzu Pletení z pedigu