Jak začít sportovat

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Jak začít sportovat – parametry kurzu:

Téma kurzu: Tomáš Reinbergr Vás v tomto online kurzu naučí, jak při sportu spojit mysl s pohybem tak, abyste ve sportu dosáhli lepších výsledků, zbavili se stresu a s menším úsilím dosáhli Vašich maximálních možností. Dozvíte se, jak na životosprávu, jak správně dýchat i jak důležitá je meditace nebo jóga.
Cílová skupina: Amatérští i profesionální sportovci, kteří chtějí zlepšit svůj výkon při sportu a chtějí předejít zraněním i lépe regenerovat.
Délka kurzu: 8 lekcí
Další info: Na online kurz se vztahuje 30denní garance vrácení peněz. Získáte neomezený přístup. Obdržíte certifikát o absolvování kurzu. Seznámíte se s moderními a oblíbenými technikami ve sportování. Lektor navíc nabízí elektonickou konzultaci.
Požadováno: E-mail, heslo
Lektor: Tomáš Reinbergr – kouč, meditátor
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Jak začít sportovat – popis kurzu:

Při sportu by si měla mysl maximálně odpočinout a tělo se dostat do stavu euforie a odreagování. Jak se do této pozice dostat, aniž bychom byli stresováni námahou a kily. Jak začít sportovat s radostí a účinkem pro správné fungování těla i mysli.

Kurz, Vědomý sport – spojení mysli a těla, Vás naučí, jak spojit klid duše s námahou. Jak se cítit v pohodě a užívat si pohyb naplno. Tomáš Reinbergr podniká a je koučem právě v chápání vědomého sportu. Sám studoval alternativní medicínu a vyzkoušel různé výživové směry. Navíc držel 30 denní půst.

Naučí Vás jak správně dýchat a nemyslet na čas. Jak zapojit všechny mozkové receptory právě do pohybu, který konáte a užívat si sportovní aktivity jako nikdy. Není nutné přemýšlet nad tím, kolik jste už spálili kalorií, kolik Vám ještě zbývá do uběhnutí dvou kilometrů a jak dlouho ještě budete muset zvednout tělo a stáhnout sval. To je celé špatně. Takto se mozek stresuje a Vy nejste schopni vydat takový výkon, který by měl uspokojit Vaše potřeby a tělo. Jen budete více unavení, ale spokojení ne. Svaly jsou ztuhlé a Vy jste stažení v křeči. Odpoutejte se od nesmyslných vět, které se Vám honí hlavou během cviků, ale myslete pozitivně a sportem se bavte. Jak začít sportovat s potěšením a tak, že se nemůžete dočkat každého nadcházejícího cvičení? Navoďte mysli skutečný zájem o pohyb. Uvidíte, že to Vaše tělo ocení a výsledky se dostaví. Kurz Vám poradí jak na to.

Není to jen o fyzické námaze, ale i duševním klidu a zábavě. Když skočíte do vody a začnete plavat, když obujete brusle, když si vezmete do ruky činku a pochopíte v hlavě, že to je ono. Tohle je to, co potřebuji a co mi pomůže odreagovat se od běžných starostí. Budete dál než Vaši soupeři a na výkonech to bude znát.

Vědomý sport je o spojení mysli a těla. Je to o tom, že se Vaše fyzické aktivity stanou zábavou a relaxem. Přijďte na to, jak začít sportovat a Váš život se změní k lepšímu.

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky