Vstoupit zdarma do Kurzu obchodních dovedností od Pavla Fary - Radost z prodeje
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Jak správně telefonovat – parametry kurzu:

Téma kurzu: V kurzu Jak správně telefonovat se dozvíte správnou strukturu telefonátu, dozvíte se, jakým způsobem reagovat na námitky, které při telefonování uslyšíte. Kurz nabízí i návod, jak se v telefonování zlepšovat. Dostanete nový postoj k telefonování a nový přístup, díky kterým dostanete novou motivaci oslovovat nové klienty a zákazníky.
Cílová skupina: Všichni ti, kteří chtějí posunout telefonování na novou úroveň a dosáhnout lepších výsledků.
Délka kurzu: 8 dílů – průměrná délka videa 15 min.
Požadováno: Jméno (bez příjmení), e-mail
Lektor: Miroslav Princ
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Jak správně telefonovat – přepis videa:

Využíváte telefon k oslovování nových zákazníků? Domlouváte si schůzky nebo získáváte objednávky ať už od současných nebo prozatím neznámých klientů? V tom případně nejste sami. V dnešním světě stále více obchodníků využívá telefon k tomu, aby oslovili nového potencionálního zákazníka. A daří se jim to stále méně. Je to pro to, že volají stále stejně. Jejich zákazníci a jejich klienti se vyvinuli, změnili způsob jak nakupují, změnili způsob uvažování a rozhodování se. A obchodníci, a možná i Vy, se jim ještě nestačili přizpůsobit.

Já se jmenuji Miroslav Princ a věnuji se telefonování více jak 20 let, telefonoval jsem jako bankéř, kdy jsem si domlouval schůzky, telefonoval jsem v České republice, v Evropě, v Kanadě i ve Spojených státech. Posledních několik let se věnuji školení a tréninku obchodního telefonování.

Připravil jsem si pro Vás tento video kurz Jak správně telefonovat, abych Vám představil, co je v telefonování nového. Chci Vám představit, jak se můžete přizpůsobit tomu, kam se vyvinuli Vaši zákazníci a jak své telefonáty můžete udělat odpovídající jejich požadavkům, jak můžete dosáhnout větších výsledků, abyste z telefonování měli lepší pocity a dělali jste ho s větší chutí. Celý video kurz je placený, nicméně připravil jsem si pro Vás ukázku mého přístupu k telefonování a k sestavování struktury telefonátů. Prohlédněte si tuto část zdarma stisknutím tlačítka u videa. Těším se na Vás.

Vstoupit zdarma do Kurzu obchodních dovedností od Pavla Fary - Radost z prodeje