Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Microsoft Office pro začátečníky – parametry kurzu:

Téma kurzu: Návody Microsoft Office pro začátečníky v maximálně přívětivé formě prezentace. Po absolvování kurzu budete umět pracovat ve Wordu, zpracovávat tabulky v Excelu i sestavovat prezentace v PowerPointu.
Cílová skupina: Úplní začátečníci a mírně pokročilí.
Délka kurzu: 21 kapitol, průměrná doba každé 10 minut
Další info: Možnost diskuze s lektorem na stránkách kurzu.
Požadováno: Jméno (bez příjmení), e-mail
Lektor: Aneta Bajerová
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Microsoft Office pro začátečníky – popis kurzu:

Pomocí tohoto online video kurzu zvládnete pracovat ve třech editorech Microsoft Office. Všechny tyto editory, tedy jak Word, Excel i PowerPoint jsou nejčastěji používané nástroje pro tvorbu textů, tabulek a prezentací. Pokud se tedy například budete ucházet o pracovní pozici kancelářského typu, je téměř jisté, že po Vás bude vyžadováno umět pracovat v těchto programech.

Prvním programem je Microsoft Word, což je textový editor, ve kterém se vytváří dopisy a nejrůznější texty s použitím rozmanitých úprav.

Druhým programem je Microsoft Excel. V Excelu je možné vytvářet tabulky, grafy, provádět výpočty a analýzy. Rovněž Excel nabízí nejrůznější úpravy a mnoho možností práce s údaji.

Posledním nástrojem Microsoft Office, ve kterém Vás tento online video kurz naučí pracovat, je Microsoft PowerPoint. Díky PowerPointu se naučíte vytvářet prezentace, můžete se s ním setkat na školeních, přednáškách, prezentacích služeb či výrobků.

Výhodou tohoto online video kurzu je šetření času, nemusíte nikam dojíždět, vše se učíte z pohodlí domova, nebo tam, kde zrovna potřebujete. Také si jednotlivá videa můžete dle potřeby pustit znovu o znovu, což je obrovská výhoda oproti živým kurzům.

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky