Osobní značka a její budování

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Osobní značka a její budování – parametry kurzu:

Téma kurzu: Online kurz Vás naučí být poptávaným profesionálem na trhu práce. Dozvíte se, jak dlouhodobě rozvíjet svoji osobní značku jako zaměstnanec i jak ji propagovat, a to jak osobně, tak i online. Najdete si vlastní přirozenou cestu sebeprezentace a práci si již nebudete hledat, ale vybírat. Osobní značka je nedílnou součástí dnešní doby.
Cílová skupina: Všichni, které zajímají nové trendy na trhu práce. Ti, kteří si hledají práci nebo ti, kteří v současné době práci nehledají, ale chtějí, aby si v budoucnu práce hledala je. Studenti, kteří si chtějí úspěšně nastartovat kariéru. Maminky na/po mateřské, které chtějí práci sladit s rodinou.
Délka kurzu: 25 lekcí
Další info: Na online kurz se vztahuje garance vrácení peněz. Získáte neomezený přístup. Obdržíte certifikát o absolvování kurzu. Dárek v podobě slev na návazné produkty a služby.
Požadováno: E-mail, heslo
Lektor: PhDr. Petra Drahoňovská – kariérový kouč a lektor
odnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Osobní značka a její budování – popis kurzu:

Osobní značka je to čím jsme a jak se prezentujeme. Je to styl našeho bytí a hodnoty, které zastáváme a které z nás dělají, to co umíme a jak žijeme. Vnímáte jaké hodnoty máte Vy? Víte jak si je vybudovat a jak lépe působit na okolí? Pokud ne, tak jste na správném místě.

Kurz, JÁ s.r.o. – osobní marketing pro každého, je ideálním vzdělávacím doplňkem, který Vás naučí vše potřebné. PhDr. Petra Drahoňovská je specialistou na spojení online technologií a osobního rozvoje. Má za sebou více než 800 hodin kariérního koučování a poradenství a její znalosti Vás přesvědčí o její profesionalitě. V jejím kurzu se naučíte nejen jak rozvinout svou osobní značku, ale hlavně informace o tom, jak se co nejlépe prodat na trhu práce. Jak vyhrát pohovor a získat zaměstnání snů. Dozvíte se, jak dnes působí moderní technologie na trh práce a jakým způsobem se stát její součástí, aby Vás mohl každý najít. Naučíte se, jak si vytřídit vlastní hodnoty a jak s nimi pracovat. Zjistíte, jak se co nejlépe prezentovat a jak zapojit online marketing.

Informační technologie nabízejí pestrou škálu webů, kde o sobě můžete dát vědět. Osobní značka Vám v tom pomůže. Nejsou to znalosti a dovednosti, které můžeme nabídnout, ale hodnoty a pověst, které nás vystihují. Značku tvoříte mluvením, chováním, prezentováním a svým vizuálem. Vaše jméno působí na okolí stejně jako značky firem. Když si vybavíte konkrétní značku na trhu, tak máte hned v živé paměti její zázemí, sortiment a pověst. Tak stejně se mluví o Vás, když si lidé řeknou Vaše jméno.

Nejde jen o vystupování na veřejnosti, ale i o prezentaci v online světě. To jak působíte svými životopisy nebo motivačními dopisy, jak píšete své komentáře k událostem či výtovory na Vašem webu. To vše o Vás vypovídá ještě dříve, než se s lidmi setkáte. Klaďte důraz i na tato hlediska a vytvořte si vynikající online profil, který jen doplní Vaše vystupování a osobu. Osobní značka je důležitou součástí dnešního světa a je důležité jí rozvíjet.

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky