Excel pro mírně pokročilé

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Excel pro pokročilé – parametry kurzu:

Téma kurzu: Excel pro pokročilé je online kurz, který Vás naučí pracovat s Excelem 3x – 5x rychleji a tedy efektivněji. Naučíte se během chvíle vytvořit statistiku či přehled, zvládnete vytvořit kontingenční tabulku či použít užitečnou funkci svyhledat a mnohé další funkce.
Cílová skupina: Častí uživatelé MS Excel, studenti, zaměstnanci i podnikatelé.
Délka kurzu: 8 kategorií, celkem 23 videí
Další info: Zdarma získáte pomocné materiály. Na online kurz se vztahuje 30denní garance vrácení peněz. Získáte neomezený přístup.
Požadováno: E-mail, heslo
Lektor: Jiří Benedikt – konzultant, lektor, podnikatel
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Excel pro pokročilé – popis kurzu:

Důvody, proč zvýšit svou kvalifikaci v Excelu, jsou jednoznačné. Získání lepšího pracovního postavení, využití znalostí v běžném životě nebo zdokonalení svých počítačových schopností. To všechno Vám může nabídnout online kurz Excel pro pokročilé.

Tabulkový procesor Microsoft Excel má na trhu dominantní postavení již od roku 1993 a od té doby se jeho funkce a kvality výrazně zlepšily. Nejnovější verze 2016 nabízí neskutečné možnosti.

Co hlavně umí, jsou aritmetické a některé další operace jedné nebo dvou hodnot, organizační znaky a stovky užitečných funkcí. Znáte alespoň půlku z nich? S kurzem Excel pro pokročilé se dostanete na vyšší úroveň a poznáte právě některé z těchto funkcí.

Kurz Excel pro pokročilé nabízí 8 témat. Zde jsou umístěna ukázková videa a zdarma ke stažení dokument s příklady. Můžete si například vyzkoušet pokročilé triky pro zjednodušení práce, funkci svyhledat (která je velmi užitečná), kontingenční tabulky či formátování dat a čísel. Kurz Excel pro pokročilé je pestrý a přinese Vám spoustu užitečných informací.

Kurzem Vás provede lektor a podnikatel Jiří Benedikt, který strávil mnoho let prací s Excelem a získal mnoho zkušeností. Učil své kolegy i klienty v několika zemích světa. Umí téma vysvětlit, takže se nemůže stát, že byste neporozuměli jeho výkladu.

V dnešní době, kdy se technologie den o dne zlepšují, je nutné pokročit i ve svých znalostech. Je téměř jisté, že s nízkými počítačovými vědomostmi se nemůžete uplatnit na trhu práce v pozicích, kde se dají vydělat slušné peníze. Excel pro pokročilé Vám pomůže najít si lepší uplatnění. Zdokonalte se v jednom z nejpoužívanějších nástrojů Microsoft. Ať jste inženýr, ekonom, technolog nebo třeba sekretářka, bude pro Vás velká výhoda mít pokročilé znalosti. A věřte, že Váš potencionální zaměstnavatel nebude dlouho otálet.

Vyrobit tabulku umí téměř každý, ale vyrobit profesionální tabulku, se kterou na pohovoru zazáříte, to můžete umět právě Vy. Excel pro pokročilé Vám rozhodně usnadní práci a díky znalostem se budete moci přihlásit do pracovních konkurzů, kde lze tyto informace využít. Někteří se spokojí pouze s malou částí vlastností Excelu, ale proč by to mělo stačit právě Vám? Zvyšte své nároky a otevřete brány vědění.

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky