Facebook reklama a její nastavení

Vstoupit zdarma do Kurzu obchodních dovedností od Pavla Fary - Radost z prodeje
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Facebook reklama a její nastavení – parametry kurzu:

Téma kurzu: Facebook reklama a její nastavení je online kurz, díky kterému získáte více zákazníků, a to za pomoci nejvíce používané sociální sítě – Facebooku. Naučíte se, jak reklama na Facebooku funguje, co všechno umí, jak ji dělat správně, jak se vyhnout nejčastějším chybám. Krok za krokem se dozvíte, jak reklamu na Facebooku nastavit, jak ji správně vyhodnotit a mnohé další.
Cílová skupina: Ti, kteří chtějí pomocí nejefektivnějšího online marketingového nástroje – Facebooku – získat více zákazníků.
Délka kurzu: 25 lekcí
Požadováno: E-mail a heslo
Lektor: Lukáš Krejča – specialista na internetový marketing
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Facebook reklama a její nastavení – popis kurzu:

Facebook reklama je jednou z velice rozšířených marketingových komunikací mezi společnostmi a zákazníky. Na Facebooku je přihlášeno přes 3,5 milionu českých uživatelů, z toho většina je na stránkách denně. Pokud správně použijete reklamu k propagaci Vašich služeb či produktů, je velká šance, že pomocí těchto reklam získáte více zákazníků.

V online kurzu Facebook reklama a její nastavení se naučíte, jak si reklamu vytvořit co nejvhodnějším způsobem a jak ji správně cílit. Facebook ví o uživatelích mnoho informací, které buď sami návštěvníci zveřejní, nebo si je Facebook dokáže vysledovat. Tyto informace jsou pro Vás důležité pro správné zaměření reklamy na cílovou skupinu. Například jste společnost zabývající se prodejem sportovního oblečení pro mladé. Nastavíte si věkovou kategorii, zájmy, město a reklama se bude zobrazovat přesně cílovým uživatelům. Zde je velká pravděpodobnost, že bude mít úspěch.

Průvodce kurzem, pan Lukáš Krejča, je specialista přes internetový marketing a sami budete překvapeni, pro kolik známých společností zajišťuje reklamu. Ví, o čem hovoří, a ukáže Vám cestu, jak správně Facebook reklama funguje na potencionální zákazníky, kam jí umístit, nebo jak s ní pracovat dál.

V dnešním světě moderních zařízení je skutečně nevyhnutelné zajistit si správně cílenou reklamu. A je to mnohem propracovanější systém, než jen pouhé vložení odkazu na stránky a očekávání úspěchu. Musíte si promyslet, na koho chcete, aby reklama byla zaměřená, jak přesně zaujmout, jak správně oslovit a navíc se dozvíte využití nových technik, které jste ani nevěděli, že existují. Dozvíte se, jak Facebook reklama funguje v praxi, jaké má výhody i nevýhody, co rozhodně nesmíte opomenout a nejdůležitější část, pan Krejča Vám ukáže podrobný návod jak si reklamu vytvořit. Jako zajímavost se můžete naučit jak vytvořit a využít v praxi Carousel Ads.

Jestli váháte nad tím, zda si kurz koupit, tak Vám může pomoci zamyšlení nad tím, jak vypadá Vaše reklama teď. Pokud si myslíte, že nepotřebuje zlepšit, je perfektní a přesně cílená, tak je to v pořádku. Jestli ale taková není, pusťte si kurz a vytvořte ji pro účel, pro který má sloužit.

Vstoupit zdarma do Kurzu obchodních dovedností od Pavla Fary - Radost z prodeje