Google dokumenty a tabulky pro začátečníky

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Google dokumenty a tabulky pro začátečníky – parametry kurzu:

Téma kurzu: Google dokumenty jsou čím dál tím více používaným nástrojem pro práci s dokumenty a tabulkami. Tento kurz Vás naučí pracovat s těmito nástroji tak, aby Vaše práce byla rychlá a efektivní. Můžete na dokumentech pracovat i s více lidmi, tvoříte ve svém prohlížeči a žádný software není potřeba zakupovat – vše je zdarma k dispozici.
Cílová skupina: Zájemci o tvorbu dokumentů efektivní a rychlou formou. Ti, kteří se na tvorbě dokumentů podílí i s dalšími lidmi. Ti, kteří nechtějí investovat do drahého softwaru. Všichni, kteří chtějí být v obraze, co se moderních technologií týče.
Délka kurzu: 21 lekcí
Další info: Na online kurz se vztahuje garance vrácení peněz. Získáte neomezený přístup. Obdržíte certifikát o absolvování kurzu. V současné době velmi populární a používaný způsob tvorby dokumentů a tabulek i díky tomu, že své dokumenty můžete sdílet s více lidmi.
Požadováno: E-mail, heslo
Lektor: Šimon Berka – lektor a konzultant Google produktů
Hodnocení:
Google dokumenty a tabulky pro začátečníky
90% (2x)

Google dokumenty a tabulky pro začátečníky – popis kurzu:

Google nabízí tabulkové a dokumentové procesory, ve kterých si snadno vytvoříte písemné texty nebo tabulky či grafy. Naučte se pracovat s touto viruální kanceláří přímo v prohlížeči a usnadněte si práci.

Kurz, Google jako virtuální kancelář, Vás pozve do světa Google procesorů a seznámí Vás s jejich fungováním. Šimon Berka Vás jako zkušený IT lektor naučí, jak pracovat s dokumenty, jak je vytvořit, naformátovat nebo vložit záhlaví či zápatí. V tabulkovém procesoru Vás seznámí s tvořením tabulek, grafů, filtrů nebo použití funkcí jako je suma či průměr.

Google jako internetový vyhledávač obslouží denně přes dvě miliardy dotazů, což je skoro polovina vyhledávání na internetu v celkovém náhledu. V roce 2006 se dokonce stal nejcennější značkou světa. Je tedy jasné, že jeho popularita prudce roste a můžete se setkat s Google dokumenty už i v některých společnostech. Je tedy na místě umět pracovat s možnostmi, které nabízí a být tak o krok napřed. Google dále nabízí okolo třiceti dalších doplňkových služeb a jeho nápady se stále vyvíjí.

Google Apps je balíček aplikací, kde jsou právě k dispozici Google dokumenty, kalendář nebo Gmail. S touto základní sadou jste schopni založit si plnohodnotný účet se všemi náležitostmi a k ovládání Vám postačí pouze několik znalostí. Je zjištěno, že Google Apps používá přes 5 miliónů organizací a jeho využití stále roste. Navíc je k dispozici disk, na kterém můžete ukládat své dokumenty či tabulky a můžete je přes jeden účet sdílet s dalšími lidmi zcela jednoduše a zdarma. Neváhejte a vstupte do jednoduché aplikace Google dokumenty. Naučte se je vytvářet a pracovat s nimi. Staňte se odborníky a usnadněte si práci.

Naučte se pracovat s doplňky, které nabízejí Google dokumenty a vytvořte si vlastní virtuální kancelář, kde budete moci vytvářet dokumenty na profesionální úrovni. Spojte se s dalšími lidmi a sdílejte své výtvory s kolegy či přáteli.

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky