Vstoupit zdarma do kurzu Porod bez obav
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Porod bez obav – parametry kurzu:

Téma kurzu: Příprava budoucí maminky na porod a mateřství tak, aby si jej maximálně užila.
Cílová skupina: Nastávající maminky a všichni, kteří jednou chtějí prožít porod bez obav.
Délka kurzu: 19 kapitol, průměrná doba každé 45 minut
Lekce: 1. Těhotenství bez obav
2. Příprava výbavičky
3. Vybíráme pediatra
4. Vybíráme porodnici
5. Pupečníková krev
6. Porod 1. díl
7. Porod 2. díl
8. Bolest u porodu
9. Nástřih hráze
10. Šestinedělí
11. Kojení
12. Péče o dítě 1. díl
13. Péče o dítě 2. díl
Bonusy: Jak podpořit tatínka v jeho roli otce
Jak být dobrou maminkou
Porodní plán
Dárky: Nácvik relaxace k porodu
Video lekce cvičení pro těhotné
Video lekce jógy pro těhotné
Požadováno: Jméno (bez příjmení), e-mail
Lektor: Majka Staňková
Hodnocení:
Porod bez obav
96.67% (30x)

Porod bez obav – textový přepis videa:

Vítejte u prvního internetového kurzu přípravy na příchod Vašeho miminka v České a Slovenské republice. Je to kurz, který jsem pro Vás dlouho připravovala, právě pro to, aby Vám ukázal cestu k porodu bez obav a k Vašemu spokojenému mateřství.

Já se jmenuji Majka a budu Vás na této cestě moc ráda provázet. Právě teď máte tímto v rukách příležitost, je to kurz, který Vám pomůže, abyste se porodu přestali bát, může Vám pomoci nalézt způsob, jak se zbavit strachu, nejasností, obav a začít se naopak na porod naplno těšit. A pokud si myslíte, že to není možné, já Vás moc ráda přesvědčím o tom, že ano. Vstupte do mého video kurzu tím, že kliknete na tlačítko u videa a buďte to právě Vy, kdo začne s aktivní přípravou na tento zlomový a krásný okamžik ve Vašem životě. Je totiž prokázané, že připravené rodičky rodí rychleji a snadněji a já věřím, že to tak může být právě i u Vás. Pokud tedy máte strach z porodu, z toho neznáma, který nás zejména u toho prvního těhotenství a porodu může překvapit, z bolesti, nebo z toho jak to všechno zvládnu, ať už u toho porodu, nebo po tom porodu samotném, jakou budete maminkou a jak vůbec to změní ten Váš život, pak jste tady správně. Já Vám ráda poskytnu odpovědi na všechny tyto otázky a mnohé další otázky a společně se vydáme za tím Vaším krásným, klidným a spokojeným porodem a mateřstvím. Věřím totiž, že porod nemusíme pouze přežít, jak je nám často prezentováno, abychom si zasloužili to naše děťátko, ale že jej můžeme naopak i prožít. Jsme silné ženy, vybavené vším, co k porodu potřebujeme, máme v sobě sílu a schopnosti přivést na svět své děťátko a já Vám moc ráda to všechno ve Vás pomůžu objevit.

Celý kurz je rozdělen do 13 lekcí a já Vás v nich postupně provedu od těhotenství k porodu a ještě dál. Budeme si povídat o tom, jak prožít bezproblémové těhotenství, jak se připravit na porod, co vzít s sebou do porodnice, jak třeba zařídit domácnost k tomu, abyste tam mohli přivést to novorozené děťátko, jak vybrat porodnici, jak vybrat pediatra, řekneme si o tom, jak porod začíná, jak ho vlastně rozeznám a kdy mám odjet do porodnice, jak si mám u toho porodu sama pomoci, aby všechno proběhlo hladce a příjemně, nebo třeba jak se vyhnout nástřihu hráze, jak napsat porodní plán, pokud si jej budete chtít psát, a mnoho dalšího, ukážeme si různé úlevové pozice, masáže a jiné techniky, které Vám uleví při porodu. Naučím nakonec i Vaše partnery, jak Vám mají být tou dobrou oporou při porodu tak, aby Vám pomohli, ale aby si i oni sami odnesli z této zkušenosti co nejvíce pro tu svou budoucí roli otce.

A protože porodem to teprve začíná, tak se pochopitelně budeme věnovat i tématům šestinedělí, kojení, péče o dítě a mnohem víc. Ukážu Vám, jak se děti nosí, jak se děti koupou, přebalují, oblékají, prostě abyste mohli být opravdu i rodiči bez obav. A k tomu všemu získáte ještě tři bonusy a tři speciální dárky navíc.

Co je tedy potřeba udělat? Stačí kliknout na tlačítko u videa, zdarma vstoupit do video kurzu a rovnou začít první lekcí kurzu přípravy k porodu bez obav.

Za ta léta, co pracuji s těhotnými a rodícími ženami a rodinami s dětmi, jsem poznala tolik skvělých žen, které prožily porod bez obav a teď se těší ze svých krásných dětí. Můžete se i Vy teď přidat k této skupině žen a stát se expertkou na to své vlastní mateřství, hlavně se toho nebojte, když víte jak, tak Vás může porod opravdu jen posílit a já Vás to všechno naučím. Porod je krásný děj, radostný děj, a prožít jej bez obav je opravdu možné.

Takže klikněte na tlačítko vstoupit, vyplňte údaje a vstupte zdarma přímo do první lekce tohoto jedinečného video kurzu. A do té doby Vám přeji krásné prožívání těhotenství a hodně dobré nálady. Budu se na Vás moc těšit.

Vstoupit zdarma do kurzu Porod bez obav