Vstoupit zdarma do kurzu Pletení z pedigu
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění jména/přezdívky, e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Lineární funkce a ostatní grafy funkcí – parametry kurzu:

Téma kurzu: Online kurz Lineární funkce a ostatní grafy funkcí Vás naučí nakreslit zadanou matematickou funkci do grafu. Od základů si vysvětlíme, jak danou matematickou funkci do grafu nakreslit.
Cílová skupina: Školáci, kteří se potřebují danou problematiku naučit, i ti, kteří chtějí své znalosti jen „oprášit“.
Délka kurzu: 25 videí, 55 grafů, celková délka 75 minut
Rozsah kurzu: Kartézská soustava souřadnic
Graf funkce obecně
Lineární funkce
Kvadratické funkce
Mocninné funkce
Exponenciální funkce
Logaritmické funkce
Goniometrické funkce
Požadováno: Jméno (bez příjmení), e-mail
Lektor: Pavel Kříž
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Lineární funkce a ostatní grafy funkcí – textový přepis videa:

Dobrý den, jmenuji se Pavel Kříž a připravil jsem pro Vás tento video kurz na kreslení grafů funkcí. Jedná se vlastně o matematiku, kdy máme zadanou funkci nějakým předpisem, nějakou rovnicí a cílem je nakreslit její graf.

Kurz se skládá z celkem 25 videí o celkové délce 75 minut, ve kterých si ukážeme, jak nakreslit grafy funkcí, a máme jich připraveno celkem 55. Osnova tohoto kurzu vypadá tak, že začínáme Kartézskou soustavou souřadnic, následuje video o kreslení grafů funkcí obecně a potom se už zabýváme funkcemi lineárními, kvadratickými, mocninnými, exponenciálními, logaritmickými a goniometrickými.

Ukážeme si tedy vždycky základní funkci a potom funkce další, které jsou z nich odvozené, a ukážeme si postup, jak nakreslit graf konkrétní funkce.

Pokud Vás toto video zaujalo, podívejte se na další videa, která jsou zdarma, a uznáte-li, že tento kurz může být pro Vás přínosný, můžete si ho i zakoupit. Děkuji za pozornost a těším se, že se u tohoto video kurzu spolu setkáme. Klikněte na tlačítko níže a vstupte nyní zdarma do kurzu Lineární funkce a ostatní grafy funkcí.

Vstoupit zdarma do kurzu Pletení z pedigu